Volvo V90 B4 D AWD Plus Bright 2022r. WND0788C Magnice

411190

3 dni 14.01.2026 godzina 10:34:00

Aktualna cena (bez VAT): 137 800,00 zł

WND0788C Volvo V90 B4 D AWD Plus Bright aut Kombi
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Volvo V90 B4 D AWD Plus Bright Plus Bright   VIN: YV1PWK5V2P1189679
Rok produkcji: 2022   Nr rejestracyjny: WND0788C
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2022-07-28
Przebieg odczytany: 122243km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Niebieski   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1969ccm (Moc 197KM/145KW)   Masa całkowita: 2480
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1885
Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy   Data następnego badania technicznego: 2027-07-28

Barwa nadwozia – niebieska z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolnej zderzaka, listwa ozdobna przebarwiona. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem ok. 10mm, drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i miejscowe odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Próg prawy - drobne odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa i powłoki lakierowej, drobne odpryski i zarysowania. Lampy tylne - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, złuszczenia powierzchni emblematu, szyba drzwi zarysowana. Próg lewy - drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi lewe tylne – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, drobne miejscowe zagięcie. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Rama dachu prawa - miejscowe zagięcie, drobne odpryski i zarysowania. Dach – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Rama dachu lewa - drobne odpryski i zarysowania. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Pokrywy komory silnika: do 116um,
Błotnika prawego: do 118um,
Drzwi prawych przednich: do 117um,
Drzwi prawych tylnych: do 128um,
Poszycia prawego tylnego: do 123um,
Dachu: do 117um,
Poszycia lewego tylnego: do 125um,
Drzwi lewych tylnych: do 132um,
Drzwi lewych przednich: do 198um,
Błotnika lewego: do 128um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki z zarysowaniami. Koło dojazdowe - obręcz stalowa. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Rolety drzwi tylnych - drobne rozdarcia i odkształcenia. Poszycie tapicerskie słupka b prawego - drobne miejscowe zarysowanie. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotel kierowcy - drobne miejscowe zarysowania i odkształcenia, drobne odkształcenie na powierzchni oparcia. Fotel pasażera - drobne zarysowania i odkształcenia. Kanapa tylna - drobne miejscowe rozdarcia powierzchni oparcia, drobne zarysowania i odkształcenia. Wykładzina podłogi - miejscowe przetarcia i zarysowania, dywanik kierowcy rozdarty. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Poszycie tapicerskie drzwi tyłu nadwozia - drobne przetarcia i zarysowania, brak zaślepki. We wnętrzu pojazdu stwierdzono listwę ozdobną. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Tempomat ACC.
Tryby jazdy.
Virtual Cockpit.
Pilot Assist.
Nagłośnienie Harman Kardon.
Fotele przednie sterowane elektrycznie z pamięcią ustawień.
System rozpoznawania znaków drogowych.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Ogrzewanie przednich foteli, Ogrzewanie tylnych foteli, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Relingi dachowe, Roleta tylnych drzwi, Roleta bagażnikowa, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tapicerka skórzana lub skórzanopodobna, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Michelin Primacy rozm: 255/40R19 zuż: 55%
Prawy przód - prod: Michelin Primacy rozm: 255/40R19 zuż: 55%
Lewy tył - prod: Michelin Primacy rozm: 255/40R19 zuż: 55%
Prawy tył - prod: Michelin Primacy rozm: 255/40R19 zuż: 55%
Koło dojazdowe - prod: Chao Yang rozm: T125/70R19 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego 2027-07-28
2. Instrukcja obsługi pojazdu w formie elektronicznej. Wybrane artykuły instrukcji obsługi i Książka serwisowa - pojazd wyposażony.