Volkswagen T-ROC 1.5 TSI Life Hatchback 2023r. DW8UE37 Magnice
411188
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Volkswagen T-ROC 1.5 TSI Life Hatchback Life | VIN: | WVGZZZA1ZPV732821 | |
| Rok produkcji: | 2023 | Nr rejestracyjny: | DW8UE37 | |
| Rodzaj paliwa: | Benzyna | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2023-08-04 | |
| Przebieg odczytany: | 108500km | Liczba kluczy: | 2 | |
| Kolor: | Biały | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
| Kolor metallic: | Nie | Czy jest książka przeglądów: | Nie | |
| Silnik: | 1498ccm (Moc 150KM/110KW) | Masa całkowita: | 1850 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1330 | |
| Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
| Rodzaj pojazdu: | Samochód osobowy | Data następnego badania technicznego: | 2026-08-04 | |
| Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
| Typ nadwozia: | Hatchback | Hak: | Nie |
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolnej zderzaka; dokładka dolna - miejscowe zagięcie, drobne zarysowania. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – miejscowe odpryski z ubytkiem powłoki lakierowej, drobne zarysowania i drobne odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe zarysowanie z ubytkiem powłoki lakierowej. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Próg prawy - drobne zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa i powłoki lakierowej, drobne odpryski i zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Lampy tylne - drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Próg lewy - drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – miejscowe zagięcie, drobne odpryski i zarysowania. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 124um.
Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z drobnymi zarysowaniami. Koło dojazdowe - obręcz stalowa. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.
Deska rozdzielcza, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Konsola środkowa - drobne zarysowania, miejscowe zarysowanie listwy ozdobnej. Poszycie tapicerskie słupka C lewego - zarysowania z ubytkiem tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Podsufitka - drobne zarysowania. Wnętrze przestrzeni bagażowej - drobne miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Poszycie tapicerskie drzwi tyłu nadwozia - drobne zarysowania z ubytkiem tworzywa. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Lane assist.
Virtual Cockpit.
Tempomat ACC.
ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Lewy przód - prod: Falken Ziex rozm: 215/60R16 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Falken Ziex rozm: 215/60R16 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Falken Ziex rozm: 215/60R16 zuż: 55%
Prawy tył - prod: Falken Ziex rozm: 215/60R16 zuż: 55%
Koło dojazdowe - prod: LingLong rozm: T125/70R18 zuż: 10%
1. Termin badania technicznego 2026-08-04