Volkswagen T-ROC 1.5 TSI Life Hatchback 2023r. DW6WC92 UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie Arctos Sp. z o.o. Warszawa, Al. Krakowska 7, 02-183 Warszawa

411491

5 dni 20.01.2026 godzina 09:44:00

ARCTOS GROUP sp. z o.o. Warszawa 02-183, al.Krakowska 7

Aktualna cena (bez VAT): 56 900,00 zł

DW6WC92 Volkswagen T-ROC 1.5 TSI Life Hatchback
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Volkswagen T-ROC 1.5 TSI Life Hatchback Life   VIN: WVGZZZA1ZPV732849
Rok produkcji: 2023   Nr rejestracyjny: DW6WC92
Rodzaj paliwa: Benzyna   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2023-08-07
Przebieg odczytany: 112083km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Biały   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 1498ccm (Moc 150KM/110KW)   Masa całkowita: 1850
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1330
Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy   Data następnego badania technicznego: 2023-08-07

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Osłona górna silnika - miejscowe rozdarcia. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, drobne miejscowe zagięcie. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lustro boczne prawe - zaprawka lakiernicza, drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Próg prawy - drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne odpryski i zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Lampy tylne - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Próg lewy - drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – odpryski z ubytkiem powłoki lakierowej w części przedniej, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania.
Podwyższona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika do 251um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 130um.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z drobnymi zarysowaniami. Koło dojazdowe - obręcz stalowa. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Pas bezpieczeństwa przedni lewy - rozdarcie, rozwarstwianie się materiału. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Poszycie tapicerskie drzwi tyłu nadwozia - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Lane assist.
Virtual Cockpit.
Tempomat ACC.

ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Kleber Dynaxer rozm: 215/60R16 zuż: 75%
Prawy przód - prod: Kleber Dynaxer rozm: 215/60R16 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Falken Ziex rozm: 215/60R16 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Falken Ziex rozm: 215/60R16 zuż: 65%
Koło dojazdowe - prod: LingLong rozm: T125/70R18 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego 2026-08-07