Volkswagen Passat 2.0 TDI EVO Business 2022r. DW3SH36 Magnice

411187

3 dni 14.01.2026 godzina 09:09:00

Aktualna cena (bez VAT): 77 900,00 zł

DW3SH36 Volkswagen Passat 2.0 TDI EVO Business DSG
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Volkswagen Passat 2.0 TDI EVO Business Business   VIN: WVWZZZ3CZNE042867
Rok produkcji: 2022   Nr rejestracyjny: DW3SH36
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2022-04-28
Przebieg odczytany: 109477km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Niebieski   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Tak   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 1968ccm (Moc 150KM/110KW)   Masa całkowita: 2200
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1571
Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy   Data następnego badania technicznego: 2027-04-18

Barwa nadwozia – niebieska z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe złuszczenia powłoki lakierowej, drobne zagięcie w części dolnej, miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Próg prawy - drobne odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – drobne odpryski i zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Lampy tylne - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Próg lewy - drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi lewe tylne – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne błędy lakierniczej, drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Pokrywy komory silnika: do 305um,
Błotnika prawego: do 174um,
Drzwi prawych przednich: do 174um,
Drzwi prawych tylnych: do 105um,
Poszycia prawego tylnego: do 103um,
Dachu: do 121um,
Drzwi tyłu nadwozia: do 113um,
Poszycia lewego tylnego: do 122um,
Drzwi lewych tylnych: do 101um,
Drzwi lewych przednich: do 180um,
Błotnika lewego: do 120um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z drobnymi zarysowaniami. Koło dojazdowe - obręcz stalowa. Opona lewa przednia i tylna - miejscowe rozcięcia ścian bocznych. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Tempomat ACC.
Front Assist.
Lane Assist.
Fotel kierowcy sterowany częściowo elektrycznie.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Roleta bagażnikowa, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Continental EcoContact rozm: 215/60R16 zuż: 75%
Prawy przód - prod: Continental EcoContact rozm: 215/60R16 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Continental EcoContact rozm: 215/60R16 zuż: 75%
Prawy tył - prod: Continental EcoContact rozm: 215/60R16 zuż: 75%
Koło dojazdowe - prod: LingLong rozm: T125/70R16 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego 2027-04-18
4. Brak dowodu rejestracyjnego pojazdu.