Urządzenie wielofunkcyjne MX-2651

359596

1 dzień 24.10.2024 godzina 12:05:00

Aktualna cena (bez VAT): 1 500,00 zł

Rok produkcji: -   Numer fabryczny: 05060900

Nazwa: Urządzenie wielofunkcyjne
Model: MX-2651
Rok produkcji: b.d zakupiono 2021
Wytwórca: Sharp
Nr identyfikacyjny: 05060900
Liczba przepracowanych jednostek: wg. dokumentacji fotograficznej

• Zasilanie 200-240 V/50-60Hz
• Wymiary 60 x 65 x 83 cm
• Masa 79 kg
• Technologia druku laserowa kolorowa
• Max szybkość druku do 26 str./min
• Maksymalna rozdzielczość 600 x 600 dpi

• Podstawa z kasetą MX- DE25 N

Przedmiot oszacowania: urządzenie będące połączeniem drukarki, kserokopiarki, skanera i faksu współpracujące z komputerem, możliwa jest też praca niezależna. Znajduje zastosowanie w biurach, urzędach najczęściej jako urządzenie sieciowe.

• część śrub mocujących obudowy
• okablowanie zasilające
Uszkodzenia
• znaczne zdrapania powłoki lakierniczej, otarcia
• zarysowania powierzchni
• odkształcenia, niewielkie ubytki obudowy
• brak możliwości otwarcia szuflady A3
• znaczne zabrudzenia
• nie zwraca informacji o błędach
• nie weryfikowano
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji

• karta gwarancji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji