Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark MX910de 2020r.
338530
Producent: | Lexmark | Numer fabryczny: | 7421013052822 | |
Rok produkcji: | 2020 |
Nazwa: Urządzenie wielofunkcyjne
Model: MX910de
Rok produkcji: 2020
Wytwórca: Lexmark
Nr identyfikacyjny: 7421013052822
Zasilanie 220-230V/50-60Hz
Masa 95 kg
Wymiary 61 x 62 x 70 cm
Technologia druku monochromatyczna laserowa
Max rozdzielczość 1200×1200
Max szybkość druku 45 stron/min
finiszer zszywająco-dziurkujący Lexmark 26Z0080
Przedmiot szacowania: urządzenie będące połączeniem drukarki, kserokopiarki, skanera i faksu współpracujące z komputerem, możliwa jest też praca niezależna. Znajduje zastosowanie w biurach, urzędach najczęściej jako urządzenie sieciowe
składowany częściowo zdemontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
brak okablowania zasilającego
bak okablowania sygnałowego
brak dysku twardego
brak tonerów
braki w śrubach mocujących obudowę / elementach obudowy
Uszkodzenia
zadrapania powłoki lakierniczej, otarcia
zarysowania powierzchni
zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
znaczne zabrudzenia eksploatacyjne
nosi znamiona intensywnej eksploatacji
nie weryfikowano – brak możliwości uruchomienia
nie weryfikowano
posiada oznaczenia
Historia napraw i konserwacji
brak historii napraw
wymaga zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,
wymaga instalacji dysku twardego, materiałów eksploatacyjnych
dalsza weryfikacja stanu technicznego możliwa w warunkach serwisowych
przyjęto – średni
dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
karta gwarancji
deklaracja zgodności WE
instrukcja obsługi