Urządzenie treningowe Swan Infra Shaper Classic 2022r.

338515

Aktualna cena (bez VAT): 9 500,00 zł

Urządzenie treningowe Swan Infra Shaper Classic
Producent: STUDIO FIGURA INTERNATIONAL SP. Z O.O   Numer fabryczny: SW2010337
Rok produkcji: 2022

Nazwa: Urządzenie treningowe
Model: Swan Infra Shaper Classic
Rok produkcji: 2022
Wytwórca: STUDIO FIGURA INTERNATIONAL SP. Z O.O
Kraj wytworzenia: Polska
Nr identyfikacyjny: SW2010337

• Zasilanie 220-230V/50-60Hz
• Wymiary 261 x 116 x 190 cm
• Moc 1100 W
• Masa 250 kg

• okablowanie zasilające

Przedmiot szacowania: Urządzenie treningowe przeznaczone do kompleksowego modelowania sylwetki poprzez:
• lampy podczerwone
• kolagenowa terapia światłem
• system jonizacji
• bieżnię
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych uszkodzen mechanicznych
• nieznaczne zadrapania, otarcia, odkształcenia
• urządzenie nosi znamiona krótkiej eksplantacji
• urządzenie uruchamia się
• nie zwraca informacji o błędach
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji