Urządzenie treningowe Swan Infra Shaper Classic 2022r.
338515
Producent: | STUDIO FIGURA INTERNATIONAL SP. Z O.O | Numer fabryczny: | SW2010337 | |
Rok produkcji: | 2022 |
Nazwa: Urządzenie treningowe
Model: Swan Infra Shaper Classic
Rok produkcji: 2022
Wytwórca: STUDIO FIGURA INTERNATIONAL SP. Z O.O
Kraj wytworzenia: Polska
Nr identyfikacyjny: SW2010337
• Zasilanie 220-230V/50-60Hz
• Wymiary 261 x 116 x 190 cm
• Moc 1100 W
• Masa 250 kg
• okablowanie zasilające
Przedmiot szacowania: Urządzenie treningowe przeznaczone do kompleksowego modelowania sylwetki poprzez:
• lampy podczerwone
• kolagenowa terapia światłem
• system jonizacji
• bieżnię
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych uszkodzen mechanicznych
• nieznaczne zadrapania, otarcia, odkształcenia
• urządzenie nosi znamiona krótkiej eksplantacji
• urządzenie uruchamia się
• nie zwraca informacji o błędach
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji