Urządzenie sieciowe TP-LINK TL-SG3452
338516
Rok produkcji: | - | Numer fabryczny: | 22270Q8000763 |
Nazwa: Urządzenie sieciowe
Model: TL-SG3452
Rok produkcji: b.d zakupiono 2022
Wytwórca: TP-LINK
Nr identyfikacyjny: 22270Q8000763
• Zasilanie 220-230 V/50-60Hz
• Wymiary 5 x 44 x 22 cm
• liczba portów 52
• Moc 32 W
Przedmiot szacowania: urządzenie łączące segmenty sieci komputerowej
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• nie stwierdzono znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• zadrapania, otarcia, odkształcenia
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji