Urządzenie laserowe do zabiegów depilacji 2022r.
338537
Producent: | STUDIO FIGURA INTERNATIONAL SP. Z O.O | Numer fabryczny: | SHR2000010 | |
Rok produkcji: | 2022 |
Nazwa: Urządzenie laserowe
Model: SHR + 808NM
Rok produkcji: 2022
Wytwórca: STUDIO FIGURA INTERNATIONAL SP. Z O.O
Kraj wytworzenia: Polska
Nr identyfikacyjny: SHR2000010
• Zasilanie 220-230V/50-60Hz
• Wymiary 55 x 49 x 128 cm
• Moc 2700 W
• Masa 60 kg
• Głowice zabiegowe – 2 szt.
• Pedał sterowania
• Okulary ochronne
Przedmiot szacowania: urządzenie kosmetyczne służące do zabiegów depilacji laserowej
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych uszkodzen mechanicznych
• nieznaczne zadrapania, otarcia, odkształcenia
• urządzenie nosi znamiona krótkiej eksplantacji
• urządzenie uruchamia się
• nie zwraca informacji o błędach
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji