Urządzenie kosmetyczne Ice Tech 2022r.
338536
Producent: | STUDIO FIGURA INTERNATIONAL SP. Z O.O | Numer fabryczny: | ICE2000062 | |
Rok produkcji: | 2022 |
Nazwa: Urządzenie kosmetyczne
Model: Ice Tech
Rok produkcji: 2022
Wytwórca: STUDIO FIGURA INTERNATIONAL SP. Z O.O
Kraj wytworzenia: Polska
Nr identyfikacyjny: ICE2000062
• Zasilanie 220-240V, 50/60 Hz
• Wymiary 50 / 63 / 125 cm
• Masa 52 kg
• Moc 1350W
• Głowice zabiegowe 5 szt
• Uchwyt
Przedmiot szacowania: urządzenie wykonywania zabiegów polegających na uzyskaniu niskiej temperatury w wybranym obszarze tkanki tłuszczowej, doprowadzając w ten sposób do zamrożenia.
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• nie stwierdzono zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• znikome zabrudzenia eksploatacyjne
• nieznaczne zadrapania, otarcia, odkształcenia
• nie zwraca informacji o błędach
• nie weryfikowano
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw Konieczne naprawy, zmiany
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• karta gwarancyjna