Toyota Proace City 1.5 D-4D Active 2020r. DW4KK89 Magnice
364841
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Toyota Proace City 1.5 D-4D Active Active | Nr rejestracyjny: | DW4KK89 | |
Rok produkcji: | 2020 | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2020-09-21 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Liczba kluczy: | 2 | |
Przebieg odczytany: | 124333km | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
Kolor: | Biały | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
Silnik: | 1499ccm (Moc 102KM/75KW) | Masa całkowita: | 2345 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1476 | |
Liczba drzwi: | 4 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
Rodzaj pojazdu: | CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2025-09-12 | |
Liczba miejsc: | 2 | Instalacja gazowa: | Nie | |
Typ nadwozia: | Furgon | Hak: | Nie | |
VIN: | YAREFYHYCGJ923030 |
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania. Wygłuszenie ściany grodziowej - rozdarte. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Próg prawy - zarysowania na odcinkach ok 10mm, 8mm, 10mm. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia lewe – zarysowania na odcinkach ok 25mm, 25mm, zarysowania po stronie wewnętrznej, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia prawe - zarysowania na odcinkach ok 15mm, 5mm, zarysowania po stronie wewnętrznej. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – ubytki lakieru na tylnej krawędzi, zagięcie w części środkowej, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – odpryski lakieru, drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej drzwi prawych tylnych: do 187um, poszycia tylnego boku lewego: do 259um, drzwi lewych przednich: do 218um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 126um.
Skrzynia biegów – manualna 5 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Zarysowania i miejscowe odkształcenia przestrzeni ładunkowej. Długość przestrzeni ładunkowej: ok 1750mm.
ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Immobilizer, Klimatyzacja, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Lewy przód - prod: Kormoran Snow rozm: 205/60R16 M+S zuż: 65%
Prawy przód - prod: Kormoran Snow rozm: 205/60R16 M+S zuż: 65%
Lewy tył - prod: Uniroyal MS Plus 77 rozm: 205/60R16 M+S zuż: 65%
Prawy tył - prod: Uniroyal MS Plus 77 rozm: 205/60R16 M+S zuż: 65%
Zapas - prod: Michelin rozm: 205/60R16 zuż: 10%
1. Termin badania technicznego: 12.09.2025.
2. Książka serwisowa z wpisem przy stanie drogomierza: 40469km.
3. Dowód rejestracyjny z wpisem VAT-1.