TOYOTA YARIS 1.0 VAN ACTIVE uszkodzony 2014r. WW439WP UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie AUTO MOTO CENTRUM sp. z o.o. ul. Ostrowska 328 (przy Trasie Katowickiej) 61-312 Poznań
339292
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | TOYOTA YARIS 1.0 VAN ACTIVE | Nr rejestracyjny: | WW439WP | |
Rok produkcji: | 2014 | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2014-10-03 | |
Rodzaj paliwa: | Benzyna | Liczba kluczy: | 1 | |
Przebieg odczytany: | 351452km | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
Kolor: | BIAŁY | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
Silnik: | 998ccm (Moc 69KM/51KW) | Masa całkowita: | 1450 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 995 | |
Liczba drzwi: | 3 | Dopuszczalna masa całkowita: | 2180kg | |
Rodzaj pojazdu: | CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2021-04-27 | |
Liczba miejsc: | 2 | Instalacja gazowa: | Nie | |
Typ nadwozia: | Hatchback | Hak: | Nie | |
VIN: | VNKJL0D340A133068 |
Silnik pojazdu jest uszkodzony. Został zdemontowany i rozłożony na części. Elementy silnika znajdują się w przestrzeni ładunkowej. Brak akumulatora. Kompletność silnika do weryfikacji w warunkach warsztatowych.
Zawieszenie przednie i tylne – skorodowane elementy, brak możliwości sprawdzenia działania elementów. Układ kierowniczy – brak możliwości sprawdzenia działania układu, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – brak możliwości sprawdzenia działania układu, powiększone zużycie elementów ciernych układu. Układ wydechowy – pokryty korozją.
Barwa nadwozia – biała. Nadwozie intensywnie zabrudzone. Nadwozie częściowo oklejone. Zderzak przedni – połamany, zdekompletowany. Brak przednich reflektorów. Pogięty stelaż reflektora lewego przedniego. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Zdemontowany mechanizm wycieraczek szyby przedniej. Pokrywa komory silnika – głębokie zarysowanie na odcinku ok 70mm, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – miejscowe zarysowania. Lusterko prawe - pęknięty klosz kierunkowskazu. Drzwi prawe – zagięcie na odcinku ok 150mm, zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zarysowania. Próg prawy - zagięcie z ogniskami korozji na odcinku ok 60mm. Zderzak tylny – połamany i porysowany po stronie prawej, zarysowania. Lampa prawa tylna - uszkodzone dolne mocowanie. Drzwi tyłu nadwozia – miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – zagięcie na odcinku ok 150mm, zarysowania. Drzwi lewe – ubytki lakieru na tylnej krawędzi, drobne zarysowania. Lusterko lewe - pęknięty klosz kierunkowskazu. Błotnik lewy – głęboko pogięty, skorodowany. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 129um.
Skrzynia biegów – manualna 5 biegowa. Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień skrzyni biegów. Brak możliwości sprawdzenia działania skrzyni biegów. Zdemontowany układ sprzęgła. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuki, miejscowo odkształcone. Brak trzech kołpaków kół.
Wnętrze intensywnie zabrudzone. Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji - zdemontowany. Tapicerka drzwi lewych - zdemontowana. wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Elektrycznie regulowane szyby przednie
ABS, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lakier Uni, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Radio CD, Sterowanie systemu audio z kierownicy, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
PL - prod: Dębica Frigo rozm: 175/65R15 zuż: 100%
PP - prod: Barum Polaris 5 rozm: 175/65R15 zuż: 100%
TL - prod: Nokian rozm: 175/65R15 zuż: 100%
TP - prod: Sunfull SF983 rozm: 185/60R15 zuż: 100%
POJAZD Z POLSKIEJ SIECI DEALERSKIEJ
1. Książka serwisowa z ostatnim wpisem przy stanie drogomierza 171148km.
2. Data ważności badania technicznego - 27.04.2021.
3. Adnotacje w dowodzie rejestracyjnym: VAT-1, POZIOM EMISJI SPALIN EURO 6, GAZ-LPG.