TOYOTA COROLLA 1.8 VVT-I+H CVT 2021r.
339040
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | TOYOTA COROLLA 1.8 VVT-I+H CVT Comfort | Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | |
Rok produkcji: | 2021 | Liczba miejsc: | 5 | |
Rodzaj paliwa: | Hybryda | Typ nadwozia: | Sedan | |
Przebieg odczytany: | 158334km | VIN: | NMTBZ3BE60R108210 | |
Kolor: | BIAŁY | Nr rejestracyjny: | WZ529EU | |
Kolor metallic: | Nie | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2022-04-04 | |
Silnik: | 1798ccm (Moc 98KM) | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
Skrzynia biegów: | Automatyczna | Data następnego badania technicznego: | 2024-04-04 | |
Liczba drzwi: | 4 | Przebieg szacowany: | - |
Działanie układu hybrydowego w warunkach parkingowych w normie. Sprawności zestawu baterii nie badano. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy układu w warunkach drogowych.
Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Elementy cierne układu hamulcowego osi przedniej wymagają wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – popękany po stronie lewej, liczne głębokie zarysowania w części dolnej, zamocowany za pomocą wkrętów stalowych po stronie lewej. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – pęknięta w części dolnej po stronie lewej, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Drzwi prawe oklejone foliami reklamowymi. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – rozległe głębokie zagięcie poszycia z głębokim zarysowaniem. Lusterko boczne prawe - pęknięta obudowa. Drzwi prawe przednie – zagięcie poszycia ok. 50x350mm. z zarysowaniem w części górnej, drobne zarysowania. Próg prawy - miejscowe zarysowania i odpryski lakieru nakładki progu. Drzwi prawe tylne – zagięcie poszycia ok. 50x600mm. z zarysowaniem w części górnej, zagięcie punktowe poszycia w części dolnej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie ok. 20x200mm. w części środkowej, zagięcie średnicy ok. 50mm. na łuku błotnika, drobne zarysowania. Zderzak tylny – popękany po stronie lewej, liczne zarysowania i ubytki lakieru. Pokrywa bagażnika – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania, wnęka drzwi - punktowe zagięcie. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – liczne zarysowania, w części tylnej stwierdzono nalepkę ochronną pod lampę taxi. Rama dachu lewa - zagięcie ok. 60mm. w części środkowej.
Pokrywa komory silnika – do 321µm. Poszycie tylne boku lewego – do 174µm. Drzwi przednie lewe – do 249µm. Błotnik lewy przód – do 240µm. Słupek C lewy – do 1118µm. Rama dachu lewa - do 200µm. Pozostałe elementy 145µm.
Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Diagnostyka serwisowa wykazała uszkodzony przegub napędowy zewnętrzny wraz z osłoną po stronie lewej. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - miejscowe zarysowania, obręcz koła prawy przód - miejscowe głębokie zarysowania z ubytkami. Brak koła zapasowego oraz narzędzi.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Pre Crash system.
Rozpoznawanie znaków drogowych.
ABS, ASR, czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Prawy przód - prod: Neolin NeoWinter rozm: 205/55R16 zuż: 100%
Lewy przód - prod: Neolin NeoWinter rozm: 205/55R16 zuż: 100%
Prawy tył - prod: Neolin NeoWinter rozm: 205/55R16 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Neolin NeoWinter rozm: 205/55R16 zuż: 65%
2. Książka serwisowa bez wpisów, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 04.04.2024.
4. Na stronie historiapojazdu.gov.pl widnieje wpis: ”05.04.2022 Dodatkowe badanie techniczne: Rodzaj badania dodatkowego: Taksówka".
5. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego widnieje wpis "Taxi" oraz "(P2)72,00/53,00".