Szafa RACK wraz z osprzętem do monitoringu

410675

4 dni 07.01.2026 godzina 12:05:00

Aktualna cena (bez VAT): 570,00 zł

Nazwa: Zestaw do monitoringu
Rok produkcji: b.d zakupiono 2024
Wytwórca: b.d

• Switch Lanberg DSP1-1008
• Zasilacz awaryjny UPS Qoltec 53977
• Kamera IP Dahua IPC-HDW1639T-A-IL-0280B-S6 – 2szt.
• Rejestrator IP Dahua NVR2104-P-4KS3
• Szafa Rack Lanberg WF01-6406-00B

• -

Przedmiot szacowania:
Switch: Urządzenie to odpowiada za łączenie wielu urządzeń sieciowych (np. komputerów, kamer) w lokalnej sieci przewodowej poprzez 8 portów Gigabit Ethernet. Jego głównym zastosowaniem jest rozszerzenie sieci domowej lub biurowej, umożliwiając szybki przesył danych (np. z kamer do rejestratora) bez potrzeby konfiguracji (Plug & Play).

Zasilacz awaryjny: Działa poprzez dostarczanie energii z wbudowanego akumulatora do podłączonych urządzeń w momencie zaniku napięcia w sieci elektrycznej. Zastosowanie go zabezpiecza system monitoringu lub komputer przed nagłym wyłączeniem, chroniąc przed utratą danych i uszkodzeniem sprzętu.

Kamera IP: Kamera ta rejestruje obraz w wysokiej rozdzielczości (6 Mpx) i przesyła go cyfrowo za pomocą protokołu sieciowego, wykorzystując wbudowany mikrofon do zapisu dźwięku. Jest stosowana w systemach monitoringu, gdzie dzięki funkcji Smart Dual Light zapewnia wyraźny obraz zarówno w dzień, jak i w nocy, z możliwością wykrywania.

Rejestrator IP: Urządzenie to służy do nagrywania, przechowywania i zarządzania strumieniami wideo z kamer IP, obsługując rozdzielczość do 12 Mpx. Posiada wbudowany switch PoE, który upraszcza instalację, zasilając podłączone kamery bezpośrednio przez kabel sieciowy, co czyni go kluczowym elementem profesjonalnego systemu monitoringu.

Szafa Rack: konstrukcja służąca do montażu i organizacji urządzeń sieciowych i serwerowych, takich jak switche, rejestratory czy zasilacze UPS. Jej zastosowanie pozwala na utrzymanie porządku w okablowaniu, ochronę sprzętu przed uszkodzeniami fizycznymi i kradzieżą oraz zapewnienie odpowiedniej wentylacji.

• okablowanie sygnałowe
• zdemontowano dysk twardy
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania, otarcia, zarysowania powłoki
• zabrudzenia
• nieznaczne odkształcenia obudowy
• po przyłączeniu zasilania:
o Switch urządzenie uruchamia się
o Zasilacz awaryjny UPS urządzenie nie uruchamia się
o Kamera IP brak możliwości weryfikacji
o Rejestrator IP urządzenie uruchamia się
o Szafa Rack n/d
• Brak możliwości weryfikacji
Historia napraw i konserwacji
• wymaga instalacji dysku twardego