Sprawdzarka cen ELZAB LWT

410673

4 dni 07.01.2026 godzina 11:55:00

Aktualna cena (bez VAT): 660,00 zł

Sprawdzarka cen ELZAB LWT
Rok produkcji: 2022   Numer fabryczny: 004342-00557

Nazwa: Sprawdzarka cen
Model: LWT
Rok produkcji: 2022
Wytwórca: ELZAB
Kraj wytworzenia: Polska
Nr identyfikacyjny: 004342-00557

• Zasilanie 220 - 240 V/50-60Hz
• Wymiary 20 x 14 x 17 cm
• Masa 1,4 kg
• Przekątna wyświetlacza 4,3 ‘’
• -

Przedmiot szacowania: urządzenie, którego zadaniem jest szybkie wyświetlanie ceny oraz informacji o produkcie po zeskanowaniu kodu kreskowego przez klienta. Działa w sieci LAN, komunikując się z oprogramowaniem zarządzającym sklepem w celu pobrania aktualnych danych

• okablowanie zasilające, zasilacz
• okablowanie sygnałowe
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania, otarcia, zarysowania powłoki
• zabrudzenia
• nieznaczne odkształcenia obudowy
Historia napraw i konserwacji

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• gwarancja