Sprawdzarka cen ELZAB LWT
410673
| Rok produkcji: | 2022 | Numer fabryczny: | 004342-00557 |
Nazwa: Sprawdzarka cen
Model: LWT
Rok produkcji: 2022
Wytwórca: ELZAB
Kraj wytworzenia: Polska
Nr identyfikacyjny: 004342-00557
• Zasilanie 220 - 240 V/50-60Hz
• Wymiary 20 x 14 x 17 cm
• Masa 1,4 kg
• Przekątna wyświetlacza 4,3 ‘’
• -
Przedmiot szacowania: urządzenie, którego zadaniem jest szybkie wyświetlanie ceny oraz informacji o produkcie po zeskanowaniu kodu kreskowego przez klienta. Działa w sieci LAN, komunikując się z oprogramowaniem zarządzającym sklepem w celu pobrania aktualnych danych
• okablowanie zasilające, zasilacz
• okablowanie sygnałowe
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania, otarcia, zarysowania powłoki
• zabrudzenia
• nieznaczne odkształcenia obudowy
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• gwarancja