Skoda Scala 1.5 TSI Style Hatchback 2022r. DW1TE13 Magnice
411195
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Skoda Scala 1.5 TSI Style Hatchback Style | VIN: | TMBEK6NW6N3109665 | |
| Rok produkcji: | 2022 | Nr rejestracyjny: | DW1TE13 | |
| Rodzaj paliwa: | Benzyna | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2022-07-22 | |
| Przebieg odczytany: | 149780km | Liczba kluczy: | 2 | |
| Kolor: | BIAŁY | Czy jest instrukcja obługi: | Nie | |
| Kolor metallic: | Nie | Czy jest książka przeglądów: | Nie | |
| Silnik: | 1498ccm (Moc 150KM/110KW) | Masa całkowita: | 1680 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1234 | |
| Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | 1680kg | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | Data następnego badania technicznego: | 2027-07-22 | |
| Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
| Typ nadwozia: | Hatchback | Hak: | Nie |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie, uszkodzone wygłuszenie pokrywy komory silnika. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – zarysowanie boku prawego, pęknięcia powłoki lakierowej w części dolnej po stronie prawej, miejscowe zarysowania i odpryski lakieru części dolnej, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – odprysk lakieru z korozją na krawędzi przedniej, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania, punktowe zagięcie we wnęce drzwi. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Próg lewy - ubytki lakieru na odcinku ok. 15mm w części przedniej. Słupek B lewy - odprysk lakieru ok. 12mm. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania, przetarcie uszczelki wnęki drzwi. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Rama dachu lewa - punktowe zagięcie w części tylnej. Dach – drobne zarysowania.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 143µm.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - miejscowe zarysowania. Koło zapasowe - obręcz stalowa.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, przetarcie dźwigni zmiany biegów. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia, rozdarcie poszycia oparcia fotela kierowcy. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Klimatyzacja 2 strefowa.
Monitorowanie zmęczenia kierowcy.
Tempomat aktywny.
Virtual Cockpit.
ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, Szyba czołowa ogrzewana, Światła przeciwmgielne, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Lewy przód - prod: Bridgestone Turanza rozm: 205/50R17 zuż: 50%
Prawy przód - prod: Bridgestone Turanza rozm: 205/50R17 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Nexen N fera SU1 rozm: 205/50R17 zuż: 50%
Prawy tył - prod: Nexen N fera SU1 rozm: 205/50R17 zuż: 50%
Zapas - prod: Hankook Kinergy Eco2 rozm: 195/65R15 zuż: 10%
1. Termin badania technicznego – 22.07.2027.
2. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej do weryfikacji w bazie producenta. Instrukcja obsługi – brak.