Skoda Karoq 2.0TDI SCR 4x2 Style DSG 2022r. PO2XX31 UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie AUTO MOTO CENTRUM sp. z o.o. ul. Ostrowska 328 (przy Trasie Katowickiej) 61-312 Poznań

411528

5 dni 20.01.2026 godzina 10:12:00

Aktualna cena (bez VAT): 71 500,00 zł

PO2XX31 Skoda Karoq 2.0 TDI SCR 4x2 Style DSG
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Skoda Karoq 2.0TDI SCR 4x2 Style DSG Style   VIN: TMBJF7NU3N5064213
Rok produkcji: 2022   Nr rejestracyjny: PO2XX31
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2022-07-13
Przebieg odczytany: 174054km   Liczba kluczy: 2
Kolor: NIEBIESKI   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Tak   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 1968ccm (Moc 115KM/85KW)   Masa całkowita: 2008
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1470
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 2008kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2027-07-07
Typ nadwozia: SUV   Hak: Nie

Barwa nadwozia – niebieska z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – odprysk lakieru na krawędzi poszycia, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie o średnicy ok. 20mm, drobne zarysowania, wnęka drzwi - zagięcie na odcinku ok. 30mm z pęknięciem powłoki lakierowej, punktowe zagięcie. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania, wnęka drzwi - zagięcie na odcinku ok. 20mm z pęknięciem powłoki lakierowej. Drzwi lewe tylne – punktowe zagięcie poszycia, drobne zarysowania. Próg lewy - ubytki lakieru na odcinkach ok. 60mm, 90mm. Drzwi lewe przednie – ubytek lakieru na krawędzi poszycia na odcinku ok. 13mm z korozją, drobne zarysowania. Błotnik lewy – punktowe zagięcie poszycia, drobne zarysowania. Dach – odprysk lakieru z korozją w części przedniej, drobne zarysowania.

Pokrywa komory silnika – do 248µm. Błotnik prawy przód – do 174µm. Drzwi prawe przednie – do 368µm. Drzwi prawe tylne – do 189µm. Pozostałe elementy do 130µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - miejscowe zarysowania. Koło zapasowe dojazdowe - obręcz stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Klimatyzacja 2 strefowa.
Monitorowanie zmęczenia kierowcy.
Virtual cockpit.

ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Kumho Ecsta HS51 rozm: 215/55R17 zuż: 50%
Prawy przód - prod: Kumho Ecsta HS51 rozm: 215/55R17 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Firestone Roadhawk rozm: 215/55R17 zuż: 50%
Prawy tył - prod: Firestone Roadhawk rozm: 215/55R17 zuż: 65%
Zapas - prod: Linglong rozm: T125/70R18 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego – 07.07.2027.

W jednym z kluczy stwierdzono pęknięty element obudowy.