Skoda Fabia 1.0 Ambition Hatchback 2023r. DW7VT12 Magnice

411177

3 dni 14.01.2026 godzina 09:38:00

Aktualna cena (bez VAT): 44 900,00 zł

DW7VT12 Skoda Fabia 1.0 Ambition Hatchback
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Skoda Fabia 1.0 Ambition Hatchback Ambition   VIN: TMBEE6PJ3P4077814
Rok produkcji: 2023   Nr rejestracyjny: DW7VT12
Rodzaj paliwa: Benzyna   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2023-07-04
Przebieg odczytany: 46257km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Biały   Czy jest instrukcja obługi: Nie
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 999ccm (Moc 80KM/59KW)   Masa całkowita: 1570
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1047
Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy   Data następnego badania technicznego: 2026-07-04

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie w części tylnej, drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Próg prawy - drobne odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – drobne odpryski i zarysowania na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolej zderzaka. Lampy tylne - drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Próg lewy - drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - drobne ubytki powłoki lakierowej. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Rama dachu prawa - drobne zarysowania. Dach – miejscowe zagięcia poszycia, drobne odpryski i zarysowania. Rama dachu lewa - drobne miejscowe zagięcie, drobne zarysowania. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania.
Pokrywy komory silnika: do 196um,
Błotnika prawego: do 286um,
Słupka A prawego: do 180um,
Drzwi prawych przednich: do 185um; wnęki drzwi: do 179um,
Drzwi prawych tylnych: do 178um; wnęki drzwi: do 153um,
Poszycia prawego tylnego: do 265um,
Ramy dachu prawej:192um,
Dachu: do 185um,
Ramy dachu lewej: do 174um,
Drzwi tyłu nadwozia: do 286um,
Poszycia lewego tylnego: do 190um,
Drzwi lewych tylnych: do 190um; wnęki drzwi: do 147um,
Drzwi lewych przednich: do 191um; wnęki drzwi: do 173um,
Słupka A lewego: do 162um,
Błotnika lewego: do 176um.

Skrzynia biegów – manualna 5 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuki. Kołpaki - 4 sztuki z miejscowymi zarysowaniami, kołpak przedni lewy pęknięty. Zestaw naprawczy przebitej opony - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycie tapicerskie drzwi lewych przednich - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Poszycie tapicerskie słupka c lewego - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Osłona przeciwsłoneczna lewa - uszkodzone mocowanie. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Półka przestrzeni bagażowej - uszkodzone mocowanie. Poszycie tapicerskie drzwi tyłu nadwozia - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Elektrycznie podnoszone szyby przednie.
Front Assist.
Lane Assist.

ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Immobilizer, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony

Lewy przód - prod: Hankook Kinergy rozm: 185/65R15 zuż: 45%
Prawy przód - prod: Hankook Kinergy rozm: 185/65R15 zuż: 45%
Lewy tył - prod: Continental EcoContact rozm: 185/65R15 zuż: 55%
Prawy tył - prod: Continental EcoContact rozm: 185/65R15 zuż: 55%

1. Termin badania technicznego 2026-07-04
2. Instrukcja obsługi - brak. Książka serwisowa w formie elektronicznej w bazie producenta.