Skaner do pomiarów budowy ciała Fit3D

338852

Aktualna cena (bez VAT): 17 100,00 zł

Producent: ProScanner   Numer fabryczny: 10006979

Nazwa: Skaner do pomiarów budowy ciała
Model: Fit3D
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2021
Wytwórca: ProScanner
Kraj wytworzenia: USA
Nr identyfikacyjny: 10006979

• Zasilanie 220-240V, 50/60 Hz
• Wymiary 60 / 155 cm
• Liczba mierzonych pkt 400

• Okablowanie sygnałowe
• Tablet

Przedmiot szacowania: skaner ciała pozwalający uzyskać pełen obraz w formacie 3D w 40 sekund. Setki pomiarów są automatycznie pobierane podczas przeprowadzania każdego skanu wliczając obwody, długości, kontury, szerokości, objętości aby stworzyć avatar w obrazie 3D.

• brak możliwości weryfikacji- urządzenie zdemontowane
• tablet sformatowany ( brak specjalistycznego oprogramowania)
Uszkodzenia
• nie stwierdzono zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• znikome zabrudzenia eksploatacyjne
• nieznaczne zadrapania, otarcia, odkształcenia
• po przyłączeniu zasilania element sterujący ( tablet) uruchamia się
• nie zwraca informacji o błędach
• nie weryfikowano
Historia napraw i konserwacji
• wymaga instalacji oprogramowania

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• karta gwarancyjna