Serwer sieciowy
410669
| Procesor: | - | Dysk twardy: | - | |
| Pamięć: | - | Numer fabryczny: | - |
Nazwa: Serwer
Rok produkcji: b.d zakupiono 2022
Wytwórca: b.d
Liczba przepracowanych jednostek: -.
• Zasilanie 220 - 240 V/50-60Hz
• Masa 3,4 kg
• Wymiary 41 ×20 ×37 cm
• Moc 400 W
• Dysk twardy brak - zdemontowany
• Procesor brak możliwości identyfikacji
• Płyta głowa ASROCK H470M-HDV M.2
• Grafika zintegrowana
• RAM DDR 4 16 GB
• -
Przedmiot szacowania: wyspecjalizowany komputer o wysokiej wydajności, który pracuje w trybie ciągłym, aby zarządzać zasobami sieciowymi i udostępniać dane oraz usługi innym urządzeniom (klientom). W praktyce biznesowej służy on do bezpiecznego przechowywania plików, obsługi poczty elektronicznej, baz danych oraz hostowania systemów sprzedażowych czy stron internetowych.
• dysk twardy
• system operacyjny
• okablowanie zasalające
Uszkodzenia
• zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• uszkodzone elementy mocowania podzespołów
• prawdopodobne uszkodzenie elementów zasilających
• zadrapania, otarcia, zarysowania powłoki
• znaczne zabrudzenia
• odkształcenia obudowy
• po przyłączeniu zasilania urządzenie nie uruchamia się
• zweryfikowano częściowo konfiguracje
Historia napraw i konserwacji
• wymaga instalacji dysku twardego, systemu operacyjnego,
• uszkodzony
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• gwarancja