Serwer sieciowy

410669

4 dni 07.01.2026 godzina 11:35:00

Aktualna cena (bez VAT): 380,00 zł

Serwer sieciowy
Procesor: -   Dysk twardy: -
Pamięć: -   Numer fabryczny: -

Nazwa: Serwer
Rok produkcji: b.d zakupiono 2022
Wytwórca: b.d
Liczba przepracowanych jednostek: -.

• Zasilanie 220 - 240 V/50-60Hz
• Masa 3,4 kg
• Wymiary 41 ×20 ×37 cm
• Moc 400 W
• Dysk twardy brak - zdemontowany
• Procesor brak możliwości identyfikacji
• Płyta głowa ASROCK H470M-HDV M.2
• Grafika zintegrowana
• RAM DDR 4 16 GB

• -

Przedmiot szacowania: wyspecjalizowany komputer o wysokiej wydajności, który pracuje w trybie ciągłym, aby zarządzać zasobami sieciowymi i udostępniać dane oraz usługi innym urządzeniom (klientom). W praktyce biznesowej służy on do bezpiecznego przechowywania plików, obsługi poczty elektronicznej, baz danych oraz hostowania systemów sprzedażowych czy stron internetowych.

• dysk twardy
• system operacyjny
• okablowanie zasalające
Uszkodzenia
• zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• uszkodzone elementy mocowania podzespołów
• prawdopodobne uszkodzenie elementów zasilających
• zadrapania, otarcia, zarysowania powłoki
• znaczne zabrudzenia
• odkształcenia obudowy
• po przyłączeniu zasilania urządzenie nie uruchamia się
• zweryfikowano częściowo konfiguracje
Historia napraw i konserwacji
• wymaga instalacji dysku twardego, systemu operacyjnego,
• uszkodzony

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• gwarancja