SCANIA R580 LA4X2MNB AUTOMAT 2016r.

338268

Aktualna cena (bez VAT): 109 700,00 zł

SCANIA R580
Marka, Model: SCANIA R580 LA4X2MNB AUTOMAT   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2021-08-30
Rok produkcji: 2016   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2016-02-15
Przebieg odczytany: 964344km   Liczba kluczy: 1
Silnik: 16353ccm (Moc 581KM/427KW)   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Skrzynia biegów: Automatyczna   Czy jest książka przeglądów: Nie
Liczba osi: 2   Masa całkowita: 18000
Liczba miejsc: 2   Masa własna: 9020
Typ nadwozia: Ciągnik siodłowy   Data następnego badania technicznego: 2024-09-08
VIN: YS2R4X20005415871   Układ i liczba cylindrów: V-8
Nr rejestracyjny: P2VABIS   Przebieg szacowany: -
Norma EURO: 6   Rodzaj zawieszenia: Z regulacją wysokości (pneumatyczne)
Ładowność: -

Utrudniony rozruch silnika. Podczas pracy silnika aktywny jest alert "usterka silnika" oraz kontrolka "check engine". Nieszczelna chłodnica powietrza doładowującego. Wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach warsztatowych i drogowych.

Działanie układu hamulcowego w warunkach parkingowych w normie. Zawieszenie osi przedniej i tylnej oparte na poduszkach neumatycznych. Amortyzatory tylne - skorodowane i oberwane osłony. Powiększone zużycie elementów ciernych układu hamulcowego. Układ kierowniczy – powiększone luzy, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Pojazd wyposażony w dwa zbiorniki paliwa.

Barwa kabiny - biała. Zderzak przedni – połamany po stronie prawej, miejscowe zarysowania. Szyba czołowa - odprysk z pęknięciem. Pokrywa przednia - miejscowe zarysowania. Drzwi prawe - miejscowe zarysowania. Ściana tylna - miejscowe zarysowania. Drzwi lewe - rozdarta uszczelka we wnęce, miejscowe zarysowania. Pokrywa lewego schowka - ubytki lakieru. Dach - miejscowe zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów kabiny: do 140um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Obręcze kół - stalowe, 6 sztuk, miejscowo skorodowane. W wyposażeniu pojazdu nie stwierdzono koła zapasowego. Opona prawa przednia - bieżnikowana.

We wnętrzu stwierdzono liczne niefabryczne obicia tapicerskie. Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Przetarcia skóry na fotelach. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Ogrzewanie postojowe uruchamia się. Pojazd wyposażony w dwie leżanki.

Klimatyzacja postojowa Waeco.
Amortyzowany fotel kierowcy i pasażera.
Radioodtwarzacz Pioneer AVH X4900DAB.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Blokada tylnego mechanizmu różnicowego, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Ogrzewanie postojowe, Światła przeciwmgielne, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Tachograf, lodowka

Oś I lewa - prod: Tigar rozm: 385/65R22,5 zuż: 75%
Oś I prawa - prod: Continental Conti Hybrid HT3 rozm: 385/65R22,5 zuż: 100%
Oś II lewa zew - prod: Hankook Smart Flex DH31 rozm: 315/70R22,5 zuż: 75%
Oś II lewa wew - prod: Hankook Smart Flex DH31 rozm: 315/70R22,5 zuż: 75%
Oś II prawa zew - prod: Hankook Smart Flex DH31 rozm: 315/70R22,5 zuż: 75%
Oś II prawa wew - prod: Hankook Smart Flex DH31 rozm: 315/70R22,5 zuż: 75%

1, Według Cepik okresowe badanie techniczne ważne jest do 08.09.2024.
2. Instrukcja obsługi - obcojęzyczna.
3. Książka serwisowa brak.
4. Przebiegu pojazdu nie weryfikowano, przyjęto na podstawie wskazań drogomierza.