Robot do dezynfekcji OCTA UV 2021r.

338303

Aktualna cena (bez VAT): 24 600,00 zł

Robot do dezynfekcji OCTA UV
Producent: ECO LIGHT LED   Numer fabryczny: OCTA21120101, OCTA21120102, OCTA21120103
Rok produkcji: 2021

Nazwa: Robot do dezynfekcji
Model: OCTA-UV
Rok produkcji: 2021
Wytwórca: ECO LIGHT LED
Nr identyfikacyjny: OCTA21120101, OCTA21120102, OCTA21120103

Dane techniczne (FV zakupu/ tabliczki znamionowej) :
• Zasilanie 220-240V/50-60Hz
• Wymiary 48 x 47 x 19 cm
• Moc 3 x 930 W
• Moc UV 3 x 380 W

• -

Przedmiot szacowania: urządzenie emitujące skoncentrowane światło UV-C na zakaźne punkty aktywne w różnych typach pomieszczeń. Zapobiega i ogranicza rozprzestrzenianie się zakaźnych mikroorganizmów w środowisku poprzez rozkład ich struktury DNA, uniemożliwiając ich dalszą reprodukcję. OCTA UV-SYSTEM składa się z trzech urządzeń wyposażonych w promienniki UV-C emituje światło UV-C o długości fali 253,7 nm.

• składowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• laserowy czujnik odległości ( 3 szt.)
• czujnik ruchu ( 3 szt.)
• uchwyty ( 3 szt.)
• okablowanie zasilające ( 3 szt.)
Uszkodzenia
• zarysowania powłoki lakierniczej
• zadrapania, otarcia
• nie stwierdzono znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• wymaga czyszczenia, zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,
• szczegółowa weryfikacja stanu technicznego możliwa w warunkach serwisowych
• urządzenie niekompletne

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji