Renault Clio 1.0 TCe equlibre 2022r. DW4TU22 Magnice

411133

3 dni 13.01.2026 godzina 10:50:00

Aktualna cena (bez VAT): 31 400,00 zł

DW4TU22 Renault Clio 1.0 TCe equlibre Hatchback
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Renault Clio 1.0 TCe equlibre Equlibre   VIN: VF1RJA00569967409
Rok produkcji: 2022   Nr rejestracyjny: DW4TU22
Rodzaj paliwa: Benzyna   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2022-11-29
Przebieg odczytany: 91845km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Srebrny   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 999ccm (Moc 91KM/67KW)   Masa całkowita: 1595
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: -
Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy   Data następnego badania technicznego: 2027-11-26

Barwa nadwozia – srebrna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – miejscowe zarysowanie powłoki lakierowej, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania, miejscowe zagięcie. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Próg prawy - zagięcie w części przedniej, miejscowe odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowanie z ubytkiem tworzywa i powłoki lakierowej, drobne odpryski i zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Lampy tylne - drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Próg lewy - miejscowe odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi lewe tylne – drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe zagięcia i ubytki powłoki lakierowej, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania. Dach – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 154um.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Kołpaki - 4 sztuki z zarysowaniami, kołpak przedni prawy pęknięty. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Deska rozdzielcza - drobne odkształcenie w części prawej. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Podsufitka - miejscowe przetarcia i zarysowania. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Elektrycznie podnoszone szyby przednie.
Aktywne hamowanie.
Alarm przy przekroczeniu odległości z przodu.
System rozpoznawania znaków drogowych.

ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Kumho Wintercraft rozm: 185/65R15 zuż: 45%
Prawy przód - prod: Kumho Wintercraft rozm: 185/65R15 zuż: 45%
Lewy tył - prod: Kumho Wintercraft rozm: 185/65R15 zuż: 45%
Prawy tył - prod: Kumho Wintercraft rozm: 185/65R15 zuż: 45%
Koło zapasowe - prod: Continental EcoContact rozm: 185/65R15 zuż: 15%

1. Termin badania technicznego 2027-11-26
2. Instrukcja obsługi i Książka serwisowa - pojazd wyposażony.