RENAULT / PLANDEX MASTER 2.3 DCI SKRZYNIA PODEST 2021r.

411890

4 dni 27.01.2026 godzina 08:52:00

Aktualna cena (bez VAT): 31 600,00 zł

RENAULT MASTER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: RENAULT / PLANDEX MASTER 2.3 DCI SKRZYNIA PODEST   Typ nadwozia: Skrzyniowy
Rok produkcji: 2021   VIN: VF1VB000966564153
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: DX60209
Przebieg odczytany: 470400km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2021-01-21
Kolor: CZERWONY   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 2299ccm (Moc 163KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2735
Liczba drzwi: 2   Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2026-01-21
Liczba miejsc: 2

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Stwierdzono utrudniony rozruch silnika oraz nierówną pracę silnika na biegu jałowym. Diagnostyka serwisowa wykazała podwyższone zadymienie spalin, wycieki spod uszczelnień silnika, przerwany przewód turbodoładowania, brak pełnej mocy silnika, podwyższoną głośność pracy, podwyższone wibracje pracy koła zamachowego, liczne alerty dotyczące nieprawidłowej pracy wtryskiwaczy oraz zapełnienia filtra cząstek stałych. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się dalszą diagnostykę w warunkach serwisowych.

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Elementy cierne układu hamulcowego osi przedniej oraz tylnej wymagają wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją, diagnostyka serwisowa wykazała alerty dotyczące zapełnienia filtra cząstek stałych. Nadkole przednie prawe - połamane. Brak dolnej osłony silnika. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – miejscowe głębokie zarysowania boku lewego, drobne zarysowania. Reflektory – miejscowe zarysowania kloszy. Szyba czołowa – liczne pęknięcia. Pokrywa komory silnika – miejscowe zagięcia poszycia, pęknięcie powłoki lakierowej w części przedniej, miejscowe błędy lakiernicze, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – odprysk lakieru na krawędzi przedniej, drobne odpryski lakieru, drobne zarysowania. Drzwi prawe – punktowe zagięcie poszycia, miejscowe odpryski lakieru i zarysowania, miejscowe zarysowania szyby. Spojler prawy - pęknięcia powłoki lakierowej, drobne odpryski lakieru. Spojler lewy - drobne odpryski lakieru. Kabina - drobne zarysowania, liczne drobne odpryski lakieru, pęknięta obudowa światła obrysowego górnego lewego. Słupek B lewy - odprysk lakieru. Próg lewy - miejscowe ubytki lakieru. Drzwi lewe – miejscowe zagięcia poszycia, zagięta krawędź przednia z ubytkami lakieru, odprysk lakieru w części górnej, ubytki lakieru na krawędzi tylnej, drobne zarysowania, liczne zarysowania szyby. Błotnik lewy – zarysowania na odcinku ok. 80mm, zagięcie poszycia na odcinku ok. 100mm, miejscowe punktowe zagięcia, drobne zarysowania, miejscowe błędy lakiernicze. Lusterko boczne prawe – miejscowe zarysowania obudowy, ramię oklejone taśmą naprawczą, pęknięty klosz kierunkowskazu. Lusterko boczne lewe - miejscowe zarysowania obudowy.

Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 130µm.

Zabudowa skrzyniowa z opończą w formie zsuwanej boku lewego oraz regulowaną wysokością dachu. Stwierdzono rozcięcia opończy, miejscowe zarysowania zabudowy.
Przestrzeń ładunkowa: wymiary - długość ok. 4150mm, szerokość ok. 2200mm, wysokość ok. 2300mm.
Podłoga - liczne zarysowania. Burty - liczne zarysowania, miejscowe zagięcia, liczne zagięcia burty przedniej.

Podest ruchomy BAR 750kg, prod. 2020. Wymiary - ok. 1600x2250mm. Działanie w normie, sprawdzono bez obciążenia. Brak dokumentacji.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – koła wyposażone w kołpaki, brak kołpaka przedniego prawego. Koło zapasowe - obręcz stalowa.
Rozstaw osi: ok. 4330mm.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, miejscowe głębokie zarysowania deski rozdzielczej, przetarcia koła kierownicy, rozdarcie osłony dźwigni zmiany biegów, miejscowe otwory niefabryczne na poszyciach bocznych. Stwierdzono trzy fotele. Poszycia tapicerskie foteli, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia, miejscowe rozdarcia oraz wypalenia poszyć siedzisk. Fotel kierowcy - uszkodzone mocowanie podłokietnika. Fotel pasażera prawy - uszkodzony stelaż siedziska. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Aktywne alerty: Skontroluj pomoc startu pod górę, Skontroluj ESC, Skontroluj układ wydechowy.

Skrzynka narzędziowa.
Zbiornik na wodę - brak dozownika na detergent.
System poziomująco wzmacniający zawieszenie tylne.
CB Radio President.
Podest ruchomy.

ABS, ASR, Czujnik deszczu, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Ogrzewanie postojowe, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Kabina sypialna, Ospojlerowanie

Lewy przód - prod: Firestone Vanhawk 2 Winter rozm: 235/65R16C zuż: 75%
Prawy przód - prod: Firestone Vanhawk 2 Winter rozm: 235/65R16C zuż: 75%
Lewy tył - prod: Firestone Vanhawk 2 Winter rozm: 235/65R16C zuż: 50%
Prawy tył - prod: Firestone Vanhawk 2 Winter rozm: 235/65R16C zuż: 65%
Zapas - prod: Kormoran CargoSpeedEVO rozm: 225/65R16C zuż: 75%

Rok produkcji zabudowy - 2020.

2. Brak książki serwisowej oraz instrukcji obsługi pojazdu.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 21.01.2026.