RENAULT / PARTNER MASTER 2.3 DCI SKRZYNIA PODEST 2021r.
412845
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | RENAULT / PARTNER MASTER 2.3 DCI SKRZYNIA PODEST | Typ nadwozia: | Skrzyniowy | |
| Rok produkcji: | 2021 | VIN: | VF1VB000167171550 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Nr rejestracyjny: | ST7436T | |
| Przebieg odczytany: | 524706km | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2021-07-06 | |
| Kolor: | BIAŁY | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
| Silnik: | 2299ccm (Moc 163KM) | Masa całkowita: | 3500 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 2450 | |
| Liczba drzwi: | 2 | Dopuszczalna masa całkowita: | 3500kg | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2026-07-06 | |
| Liczba miejsc: | 3 |
Uszkodzony akumulator - silnik uruchomiono za pomocą akumulatora zastępczego. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Aktywne alerty: Ryzyko awarii silnika, skontroluj układ wtrysku paliwa. Diagnostyka serwisowa wykazała wycieki spod uszczelnień silnika, ingerencję w instalację elektryczną w komorze akumulatora, aktywna kontrolka silnika - filtr DPF zapełnienie progowe, awaria w obwodzie pompy adblue, podwyższone wibracje pracy silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się pełną diagnostykę silnika w warunkach serwisowych.
Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Diagnostyka serwisowa wykazała przeciążone resory tylne, niesprawny system wzmacniający zawieszenie tylne, zużyte elementy cierne układu hamulcowego osi przedniej i tylnej, luzy na sworzniach wahaczy. Układ wydechowy – pokryty korozją, aktywny alert układu. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – miejscowe zagięcia w części dolnej, miejscowe zarysowania. Reflektory – drobne zarysowania kloszy, reflektor prawy - miejscowe głębokie zarysowanie klosza oraz mikropęknięcia klosza w części dolnej. Szyba czołowa – trzy odpryski z pęknięciami, brak maskownicy lewej dolnej. Pokrywa komory silnika – liczne zagięcia poszycia w części przedniej, drobne odpryski lakieru z korozją, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Słupek A prawy - miejscowe ubytki lakieru. Błotnik prawy – dwa odpryski lakieru, drobne zarysowania. Drzwi prawe – drobne zarysowania. Kabina oraz spojler - zarysowania w części górnej, drobne zarysowania i odpryski lakieru, słupek B prawy - zagięcie o średnicy ok. 50mm, punktowe zagięcie. Drzwi lewe – drobne zarysowania, uszczelka wnęki drzwi - rozdarta w części dolnej. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Lusterko boczne prawe – pęknięta obudowa oraz klosz kierunkowskazu. Lusterko boczne lewe - miejscowe głębokie zarysowania obudowy, pęknięty klosz kierunkowskazu.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 114µm.
Zabudowa skrzyniowa z opończą w formie zsuwanej boku lewego oraz regulowaną wysokością dachu. Stwierdzono miejscowe zagięcia słupków zabudowy. Opończa - stwierdzono miejscowe rozcięcia, rozcięcie pokrycia dachowego.
Przestrzeń ładunkowa: wymiary - długość ok. 4150mm, szerokość ok. 2200mm, wysokość ok. 2030mm. Stwierdzono liczne zarysowania podłogi oraz miejscowe zagięcia burt, burta przednia rozlegle zagięta.
Podest ruchomy BAR 750kg. Wymiary - ok. 1600x2200mm. Stwierdzono liczne zarysowania, miejscowe zagięcia oraz ślady napraw. Działanie w normie, sprawdzono bez obciążenia. Brak dokumentacji.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – koła wyposażone w kołpaki. Opona koła przedniego prawego - uszkodzona; opony osi tylnej - miejscowe rozcięcia ścian bocznych. Koło zapasowe - brak.
Rozstaw osi: ok. 4330mm.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, popękana nakładka stopnia wejściowego kierowcy. Stwierdzono brak jednego fotela. Poszycia tapicerskie foteli, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia, uszkodzone siedzisko fotela kierowcy, miejscowe rozdarcie wykładziny podłogi. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Alarm toru jazdy.
System poziomująco wzmacniający zawieszenie tylne.
Podest ruchomy.
ABS, ASR, Czujnik deszczu, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Ogrzewanie postojowe, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Kabina sypialna, Ospojlerowanie
Lewy przód - prod: Tracmax X-Privilo VS-450 rozm: 225/65R16C zuż: 100%
Prawy przód - prod: Tracmax X-Privilo VS-450 rozm: 225/65R16C zuż: 100%
Lewy tył - prod: Falken Linam Van01 rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Prawy tył - prod: Falken Linam Van01 rozm: 225/65R16C zuż: 100%
2. Brak książki serwisowej oraz instrukcji obsługi pojazdu.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 06.07.2026.
4. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego widnieje wpis "VAT-2".