RENAULT MASTER 2.3 DCI 180KM FURGON 2022r.
412882
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | RENAULT MASTER 2.3 DCI 180KM FURGON | Typ nadwozia: | Furgon | |
| Rok produkcji: | 2022 | VIN: | VF1MA000368754968 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Nr rejestracyjny: | OP5242R | |
| Przebieg odczytany: | 253330km | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2022-02-11 | |
| Kolor: | BIAŁY | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
| Silnik: | 2299ccm (Moc 180KM) | Masa całkowita: | 3500 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 2200 | |
| Liczba drzwi: | 4 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | - | |
| Liczba miejsc: | 3 |
UWAGA!!! Pojazd sprzedawany bez dowodu rejestracyjnego. Nowy nabywca otrzyma oświadczenie informujące o zagubieniu dowodu.
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono wycieki oleju z silnika, podwyższoną głośność pracy silnika i osprzętu oraz podwyższone zadymienie z układu wydechowego. Komora silnika zabrudzona olejem silnikowym. Górna osłona silnika - miejscowe rozdarcia. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych i serwisowych.
Układ kierowniczy – stwierdzono nadmierne zużycie końcówek drążków kierowniczych, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, stwierdzono powiększone zużycie elementów ciernych układu. Tarcze i klocki hamulcowe obu osi kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Rozstaw osi ok. 4300mm. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych i serwisowych.
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – pęknięcie poszycia w części prawej, liczne zarysowania z ubytkiem tworzywa, miejscowe odkształcenia, drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – pęknięcie ok. 20mm, zarysowania łukowe, drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, miejscowe zagięcia, utrudniona praca mechanizmu otwierania pokrywy. Reflektor przedni prawy - zarysowania na powierzchni zewnętrznej, zabrudzona i zaparowana w części wewnętrznej. Reflektor przedni lewy - zarysowania na powierzchni zewnętrznej, pęknięty uchwyt mocujący, zabrudzona i zaparowana w części wewnętrznej. Błotnik prawy – miejscowe zagięcie poszycia, drobne zagięcia, drobne odpryski i zarysowania, nadkole wewnętrzne pęknięte. Lustro boczne prawe - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Drzwi prawe przednie – odpryski i zarysowania, miejscowe zagięcia i ubytki powłoki lakierowej; wnęka drzwi - miejscowe zagięcia, odpryski i zarysowania. Słupek B prawy - zagięcie w części dolnej, odpryski i zarysowania, uszkodzona listwa umieszczona w kabinie pojazdu. Drzwi prawe boczne – zagięcie poszycia w części tylnej, miejscowe zagięcia, liczne zarysowania i ubytki powłoki lakierowej, uszkodzony mechanizm blokady otwartych drzwi; wnęka drzwi - zagięcia, zarysowania i ubytki powłoki lakierowej, uszczelka rozdarta z ubytkiem. Poszycie tylne boku prawego – liczne zagięcia poszycia i zarysowania powłoki lakierowej, ubytki powłoki lakierowej, listwa przednia zarysowana i odkształcona, pęknięta lampa obrysowa, listwy tylne brak. Próg prawy - liczne zagięcia, odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – zagięcia i odkształcenia, miejscowe pęknięcia, pęknięty prawy narożnik, zarysowania z ubytkiem tworzywa na poszyciu zewnętrznym. Lampy tylne - miejscowe zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia prawe – zagięcie w części górnej, miejscowe zagięcia, odpryski, zarysowania i ubytki powłoki lakierowej, brak spasowania. Drzwi tyłu nadwozia lewe – miejscowe zagięcia, odpryski, zarysowania i ubytki powłoki lakierowej, brak spasowania. Wnęka drzwi tyłu nadwozia - odpryski i zarysowania, miejscowe zagięcia, uszczelka odkształcona, miejscowe rozdarcia uszczelki. Próg lewy - miejscowe zagięcia, odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – zagięcie poszycia w części przedniej, zagięcie poszycia w części tylnej, drobne zagięcia, odpryski, zarysowania i ubytki powłoki lakierowej, listwy boczne zarysowane. Drzwi lewe przednie – odpryski i zarysowania, miejscowe zagięcia i ubytki powłoki lakierowej; wnęka drzwi - miejscowe zagięcia, odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - pęknięty górny wkład lustra, pęknięta obudowa i klosz kierunkowskazu z ubytkiem. Błotnik lewy – odpryski i zarysowania miejscowe zagięcia. Dach – odpryski i zarysowania, miejscowe zagięcia, zabrudzenia, brak zaślepki otworu technologicznego.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 112um.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Dekielki - 4 sztuki. Podnośnik - pojazd wyposażony; klucz do kół - brak.
Deska rozdzielcza, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Koło kolumny kierowniczej - przetarcia i zarysowania. Poszycia tapicerskie fotela kierowcy, kanapy pasażerów, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotel kierowcy - miejscowe przetarcia i odkształcenia. Kanapa pasażerów - miejscowe przetarcia i odkształcenia, wypalenia, pasy bezpieczeństwa ucięte. Bat anteny Radia CB zdemontowany i umieszczony w kabinie. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Przedział bagażowy: wymiary przestrzeni ładunkowej ok: dł. – 3700mm; wys. – 1900mm, szer. - 1700mm. Ściana grodziowa przestrzeni ładunkowej – zarysowania, miejscowe zagięcia. Wnęki kół tylnych- liczne zagięcia i zarysowania powłoki lakierowej. Pokrycia wewnętrzne drzwi i ścian bocznych /sklejka/ – miejscowe zarysowania, pęknięcia, obtarcia pokryć, zabrudzenia. Podłoga – /sklejka/ zarysowania, obtarcia powierzchni płyty podłogi, miejscowe ubytki tworzywa, odkształcenia, zabrudzenia. Elementy lakierowane przestrzeni ładunkowej - odpryski, zarysowania, miejscowe zagięcia poszyć. Poszycie progu załadunkowego tylnego - miejscowe pęknięcia i zarysowania.
Elektrycznie podnoszone szyby.
Radio CB.
ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Lewy przó - prod: Viking WinterTechVan rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Prawy przód - prod: Bridgestone Duravis rozm: 225/65R16C zuż: 45%
Lewy tył - prod: Viking WinterTechVan rozm: 225/65R16C zuż: 35%
Prawy tył - prod: Viking WinterTechVan rozm: 225/65R16C zuż: 35%
Koło zapasowe - prod: Firestone Vanhawk rozm: 225/65R16C zuż: 75%
2. Instrukcja obsługi i Książka serwisowa - pojazd wyposażony.
4. Brak dowodu rejestracyjnego pojazdu.