RENAULT MASTER 2.3 DCI 136KM 7-OSOB. 2016r.

338287

7

Aktualna cena (bez VAT): 34 800,00 zł

RENAULT MASTER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: RENAULT MASTER 2.3 DCI 136KM 7-OSOB.   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2016   VIN: VF1MAF4YE54521224
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: PNT81513
Przebieg odczytany: 334171km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2020-12-04
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2016-04-27
Silnik: 2299ccm (Moc 136KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2480
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2023-01-15
Liczba miejsc: 7

Brak filtra cząstek stałych - zdekompletowany układ wydechowy. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Diagnostyka serwisowa wykazała - zagiętą chłodnicę powietrza, zagięta misa olejowa silnika, wycieki spod uszczelnień silnika, miejscowe wycieki z układu paliwowego, brak dolnej osłony silnika, brak zabezpieczenia filtra paliwa. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Układ wydechowy wymaga weryfikacji pod kątem kompletności w warunkach serwisowych. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Aktywny alert "Sprawdź wtrysk", "Sprawdź układ wydechowy", lampka kontrolna silnika oraz lampka serwisowa.

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Zawieszenie przednie - sworznie wahaczy wymagają wymiany. Elementy cierne układu hamulcowego osi przedniej oraz tylnej wymagają wymiany. Aktywny alert "Sprawdź stan hamulców". Układ wydechowy – zdekompletowany. Uszkodzone przednie nadkola. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach serwisowych.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – głębokie zarysowania boku prawego, zagięcie krawędzi po stronie prawej, miejscowe zarysowania. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – punktowe zagięcie poszycia, zagięcie poszycia ok. 80mm. w części przedniej, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – zagięcie poszycia ok. 100mm. w części przedniej, drobne zarysowania. Słupek A prawy - miejscowe odpryski oraz pęknięcia lakieru. Drzwi prawe przednie – punktowe zagięcie poszycia, miejscowe odpryski lakieru z ogniskiem korozji, drobne zarysowania. Luster boczne prawe - miejscowe zarysowania obudowy. Słupek B prawy - miejscowe odpryski lakieru z ogniskiem korozji. Próg prawy - zagięcie ok. 150mm. w części przedniej, miejscowe ubytki lakieru. Drzwi prawe tylne – uszkodzona uszczelka drzwi, zagięcie poszycia ok. 50mm. w części dolnej, 200mm. w części tylnej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe punktowe zagięcia oraz zarysowania. Zderzak tylny – liczne głębokie zarysowania, uszkodzone mocowania po stronie prawej. Drzwi tyłu nadwozia prawe - uszkodzona klamka, uszkodzony ogranicznik, zagięcie poszycia ok. 30mm. z ogniskiem korozji, rozległe zagięcie w części dolnej, miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia lewe - miejscowe zagięcia poszycia oraz odpryski lakieru. Poszycie tylne boku lewego – głębokie zagięcie ok. 80mm. z ubytkiem lakieru w części tylnej, miejscowe punktowe zagięcia, brak części listwy ochronnej w części tylnej, zagięcie ok. 80mm. w części dolnej, miejscowe zarysowania. Drzwi lewe tylne – rozległe zagięcie poszycia w części tylnej, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie poszycia ok. 80mm, uszkodzona uszczelka drzwi, miejscowe odpryski lakieru, drobne zarysowania. Próg lewy - liczne ubytki lakieru z ogniskiem korozji w części przedniej oraz zagięcie. Słupek B lewy - liczne odpryski lakieru. Lusterko boczne lewe - pęknięta obudowa oraz klosz kierunkowskazu. Błotnik lewy – drobne zarysowania i odpryski lakieru. Dach – miejscowe zagięcia poszycia, liczne odpryski lakieru z ogniskiem korozji w części przedniej, drobne zarysowania.

Poszycie tylne boku prawego – do 170µm. Poszycie tylne boku lewego – do 175µm. Pozostałe elementy 118 – 147µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono miejscowe wycieki spod uszczelnień skrzyni biegów. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – koła wyposażone w kołpaki. Koło zapasowe - obręcz stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, przetarcia koła kierownicy, wywiercone otwory na konsoli środkowej, zdemontowana osłona bezpieczników, brak osłony akumulatora/stopnia wejściowego, uszkodzona ściana przestrzeni ładunkowej w części dolnej. Radioodtwarzacz - zakodowany. Poszycia tapicerskie foteli, wykładzin podłogi i podsufitki – zabrudzone, wypalenie poszycia środkowego fotela pierwszego rzędu, rozcięte poszycie siedziska fotela kierowcy. Uszkodzone prowadnice fotela kierowcy. Przestrzeń ładunkowa - liczne zarysowania, miejscowe ogniska korozji, zagięcia nadkoli, miejscowe przebicia poszyć, pęknięta nakładka progu załadunku. Wymiary przestrzeni ładunkowej - długość ok. 2650mm, szerokość ok. 1730mm, wysokość ok. 185mm. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Elektrycznie regulowane szyby przednie.

ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Hak, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Prawy przód - prod: Goodride SW612 rozm: 225/65R16C zuż: 100%
Lewy przód - prod: Goodride SW612 rozm: 225/65R16C zuż: 100%
Prawy tył - prod: Goodride SW612 rozm: 225/65R16C zuż: 30%
Lewy tył - prod: Goodride SW612 rozm: 225/65R16C zuż: 30%
Zapas - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 100%

UWAGA!!! Pojazd sprzedawany bez dowodu rejestracyjnego. Nowy nabywca otrzyma oświadczenie informujące o zagubieniu dowodu.

2. Brak książki serwisowej oraz instrukcji obsługi pojazdu.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 15.01.2023.
4. Brak dowodu rejestracyjnego.