RENAULT MASTER 2.3 DCI 130KM FURGON 2017r.

363633

15 godz. 22.11.2024 godzina 08:22:00

Aktualna cena (bez VAT): 28 800,00 zł

RENAULT MASTER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: RENAULT MASTER 2.3 DCI 130KM FURGON   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2017   VIN: VF1MA000357433534
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: WZ458GV
Przebieg odczytany: 451173km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2023-10-16
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2017-04-21
Silnik: 2299ccm (Moc 130KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2166
Liczba drzwi: 4   Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2025-10-10

Diagnostyka serwisowa wykazała uszkodzenie turbosprężarki oraz wycieki spod uszczelnień silnika. Stwierdzono samoczynne spalanie oleju silnikowego, co prowadzi do braku możliwości wyłączenia silnika z poziomu stacyjki. Jazdy próbnej nie wykonano. Aktywny komunikat "Usterka wtrysku". Brak osłony zbiornika Adblue. Uszkodzona dolna osłona silnika. W celu dalszych weryfikacji uszkodzeń konieczna jest kontrola w warunkach serwisowych.

Brak możliwości sprawdzenia działania układu hamulcowego i kierowniczego. Elementy cierne układu hamulcowego osi przedniej wymagają wymiany. Aktywny komunikat "Usterka hamulców". Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – liczne zarysowania, brak pokrywy wnęki zaczepu holowniczego. Osłona chłodnicy - pęknięta. Reflektory – popękane klosze. Szyba czołowa – liczne odpryski z pęknięciami. Pokrywa komory silnika – miejscowe odpryski lakieru z korozją, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – miejscowe odpryski lakieru, drobne zarysowania. Słupek A prawy - liczne głębokie zarysowania. Drzwi prawe przednie – punktowe zagięcia poszycia w ilości co najmniej 5, ubytki lakieru na krawędzi poszycia, miejscowe odpryski lakieru, drobne zarysowania. Słupek B prawy - miejscowe odpryski lakieru. Próg prawy - zagięcie na odcinku ok. 50mm, 450mm. Drzwi prawe tylne – liczne zagięcia poszycia w części środkowej, zagięcie dolnej krawędzi poszycia na odcinku ok. 250mm, miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zwiększona grubość powłoki lakierowej, zagięcie z pęknięciem powłoki lakierowej na odcinku ok. 350mm na łuku błotnika, miejscowe zagięcia i błędy lakiernicze, drobne zarysowania. Zderzak tylny – rozerwany w części dolnej, liczne głębokie zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia prawe – stwierdzono inny odcień barwy lakieru względem pozostałych elementów, miejscowe zagięcia poszycia, odpryski lakieru, liczne drobne zarysowania, ubytki lakieru z korozją na krawędzi poszycia. Drzwi tyłu nadwozia lewe - zagięcie poszycia ok. 20mm, 80mm, drobne zarysowania i odpryski lakieru. Lampa tylna prawa - pęknięty klosz. Lampa tylna lewa - miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – zagięcie z głębokim zarysowaniem na odcinku ok. 250mm na łuku błotnika, zagięcie na odcinku ok. 300mm w części przedniej, miejscowe zagięcia, drobne zarysowania. Drzwi lewe – zagięcie poszycia ok. 50mm, 60mm, ubytki lakieru na krawędzi poszycia, drobne zarysowania. Błotnik lewy – punktowe zagięcie poszycia, drobne zarysowania. Próg lewy - ubytki lakieru w części przedniej. Dach – zagięty w części środkowej, drobne zarysowania. Lusterko boczne prawe – liczne głębokie zarysowania obudowy. Lusterko boczne lewe - pęknięta obudowa.

Poszycie tylne boku prawego – powyżej 1500µm. Pozostałe elementy do 128µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Brak możliwości sprawdzenia działania skrzyni biegów. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – brak kołpaków. Opona prawy przód - stwierdzono wbity wkręt stalowy, brak ciśnienia. Koło zapasowe - obręcz stalowa.
Rozstaw osi: ok. 4330mm.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe głębokie zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Fotel kierowcy - uszkodzone mocowanie podłokietnika. Układ klimatyzacji - brak możliwości sprawdzenia działania.
Przestrzeń ładunkowa - długość ok. 3650mm, pęknięta nakładka progu załadunku, zagięcia nadkola prawego, brak osłony drzwi prawych przesuwnych, ściana przednia - liczne zagięcia oraz zarysowania.

ABS, ASR, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Hak, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Prawy przód - prod: Matador Variant All Weather 2 rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Lewy przód - prod: Matador Variant All Weather 2 rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Prawy tył - prod: Firestone Vanhawk 2 Winter rozm: 225/65R16C zuż: 85%
Lewy tył - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 75%
Zapas - prod: Continental rozm: 225/65R16C zuż: 100%

2. Brak książki serwisowej oraz instrukcji obsługi pojazdu.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 10.10.2025.
4. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego widnieje wpis "PIT-a" oraz "VAT-1".