Podgrzewacz DUKE 3x2 RFHU-32-230H2 , Pojemnik z tworzywa z uchwytem 6 szt.

338820

Aktualna cena (bez VAT): 6 800,00 zł

Podgrzewacz DUKE 3x2 RFHU-32-230H2
Producent: DUKE Manufacturing CO - USA   Numer fabryczny: 03222967

Brak instrukcji obsługi i deklaracji zgodności.
Charakterystyka techniczna
- Producent/dostawca - DUKE Manufacturing CO - USA
- Model - RFHU-32-230H2
- Numery fabryczne - 03222967
- Rok produkcji - brak,
- Zasilanie - 220V/10A
- Ilość półek - 3 x 2 szuflady
- Gabaryty zewnętrzne :
długość - 500 mm
szerokość - 350 mm
wysokość - 450 mm

Podgrzewacz do kanapek/burgerów DUKE model RFHU-32-230H2 - jednostka przechowywania produktów spożywczych w odpowiedniej temperaturze przed podaniem, sterowanie elektroniczne, uproszczone czyszczenie i konserwacja. Podgrzewacz dwustronny 3x2 szuflady, stosowane przeźroczyste bursztynowe pojemniki (nie ma w tym zestawie) ułatwiają sprawdzenie stanu zapasów, idealny do przechowywania w odpowiedniej temperaturze - mięsa do burgerów, kanapek itp. Podgrzewacz do kanapek/burgerów DUKE model RFHU-32-230H2 złożony w magazynie, brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności w podgrzewaniu produktów spożywczych, brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie kompletności, widoczne ślady użytkowania, uszkodzenia oraz zabrudzenia, wymaga przeglądu, ew. naprawy. Zakupiony w 2022 r. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie są też ofertą handlową. Przed zakupem, należy obejrzeć.

Pojemnik z tworzywa z uchwytem 6 szt.
Producent: -   Numer fabryczny: -

Brak instrukcji obsługi, specyfikacji. Brak oznaczeń
Charakterystyka techniczna
- Producent/dostawca - Brak, Duke/ Koree
- Ilość sztuk - 6
- Model - brak
- Numer serii - brak
- Rok produkcji - brak, zakup 2022
- Orientacyjne wymiary - 300x140x70mm

Pojemniki z tworzywa z uchwytem – 6 szt. przeźroczyste, do podgrzewacza szafkowego służącego do przechowywania gorących produktów spożywczych Duke ReadyFlex™ Podgrzewacze zapewnia wyjątkową jakość żywności, pracują w idealnej temperaturze przechowywania. Potrawy wkładane są w tych pojemnikach do podgrzewacza. Pojemnik z twardego tworzywa z uchwytem – 6 szt. do podgrzewacza ReadyFlex. złożone w magazynie. Brak identyfikacji, brak specyfikacji zakupu z dokładnym opisem. Widoczne ślady eksploatacji, drobne zarysowania mechaniczne i zabrudzenia, wymagają przeglądu przed dalszą eksploatacją. Zostały zakupione w 2022 roku. Opinia o cenie, nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem należy obejrzeć.