Ploter tnący do plakatów Fotoba XL 320 2014r.
338606
Producent: | Fotoba | Numer fabryczny: | 508 | |
Rok produkcji: | 2014 |
Nazwa: Ploter tnący do plakatów
Model: XL 320
Rok produkcji: 2014
Wytwórca: Fotoba
Nr identyfikacyjny: 508
• Zasilanie 200-240 V/50-60Hz
• Wymiary 430 x 120 x 65 cm
• Moc 350W
• Max szerokość papieru 320 cm
• Pedał sterowania
• Pistolet sprężonego powietrza
• Klucze
Przedmiot szacowania: trymer tnący ( min. papier, tkaniny) przeznaczony do produkcji przemysłowej.
Uszkodzenia
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• niewielkie zadrapania, otarcia, odkształcenia
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji