Ploter stołowy GUNSJET GSJ-GH-UVF1016 2022r.

339096

Aktualna cena (bez VAT): 40 000,00 zł

Ploter stołowy GUNSJET GSJ-GH-UVF1016
Producent: GUNSJET   Numer fabryczny: KGT-D221202
Rok produkcji: 2022

Nazwa: Ploter stołowy
Model: GSJ-GH-UVF1016
Rok produkcji: 2022
Wytwórca: GUNSJET
Nr identyfikacyjny: KGT-D221202

• Zasilanie 220-240V, 50/60 Hz
• Wymiary 215 / 222 / 113 cm
• Masa 450 kg
• Moc 4100W
• Technologia druku UV
• Obszar zadruku 1000 x 1600 mm

• Pendrive 2 szt

Przedmiot szacowania: stołowy ploter drukujący w technologii UV o możliwości zadruku na szerokim spektrum materiałów tj min:
• plastik,
• papier,
• szkło,
• kamień,
• marmur,
• metal,
• ceramika,
• powierzchnie lustrzane,
• powierzchnie zaokrąglone takie jak kubki, szklanki, piłki

Uszkodzenia
• nie stwierdzono zewnętrznych widocznych uszkodzeń mechanicznych
• znikome zabrudzenia eksploatacyjne
• nieznaczne zadrapania, otarcia, odkształcenia
• nie weryfikowano – przedstawiono protokół czynności serwisowych : zabezpieczenie plotera
Historia napraw i konserwacji
• przedstawiono protokół czynności serwisowych : zabezpieczenie plotera
• przedstawiono protokół instalacji
• b.dobry

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
przedstawiono:
• karta gwarancyjna
• protokół instalacyjny
• protokół czynności serwisowych