Ploter Acuity II LED 1600 2016r.

338334

Aktualna cena (bez VAT): 8 300,00 zł

Ploter Acuity II LED 1600
Producent: Fujifilm   Numer fabryczny: L46AB038
Rok produkcji: 2016

Nazwa: Ploter
Model: Acuity II LED 1600
Rok produkcji: 2016
Wytwórca: Fujifilm
Kraj wytworzenia: Japonia
Nr identyfikacyjny: L46AB038

Dane techniczne (FV zakupu/ tabliczki znamionowej) :
• Zasilanie 220-230V/50-60Hz
• Wymiary 322 x 78 x 152 cm
• Masa 280 kg
• Ma szerokość druku 1610 mm
• Prędkość wydruku: 20 m2/h (600 x 400 dpi)

• Stół odbiorczy – 2szt
• Klucz sprzętowy
• Pendrive

Przedmiot szacowania:: urządzenie służące do pracy z dużymi płaskimi powierzchniami, mogące nanosić obrazy, drukować itp. Znajduje zastosowanie przy tworzeniu grafiki dostosowanej do potrzeb, takiej jak: znaki, banery, etykiety, grafiki pojazdowej, dekoracji.

• składowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych braków
Uszkodzenia
• zarysowania powłoki lakierniczej
• zadrapania, otarcia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• uszkodzony zawias – przedni lewy panel
• znaczne zabrudzenia eksploatacyjne
Historia napraw i konserwacji
• brak historii napraw i konserwacji
• wymaga czyszczenia, zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,
• szczegółowa weryfikacja stanu technicznego możliwa w warunkach serwisowych

• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji