PEUGEOT BOXER 2.0 BlueHDi L3H2 163KM uszkodzony 2018r. KR6HS10 Magnice

338723

Aktualna cena (bez VAT): 39 500,00 zł

KR6HS10 Peugeot Boxer 335 BlueHDi L3H2
Marka, Model, Wersja wyposażenia: PEUGEOT BOXER 2.0 BlueHDi L3H2 163KM   Nr rejestracyjny: KR6HS10
Rok produkcji: 2018   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2018-12-04
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Liczba kluczy: 2
Przebieg odczytany: 139559km   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor: GRANATOWY   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 1997ccm (Moc 163KM/120KW)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1975
Liczba drzwi: 4   Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2023-12-04
Liczba miejsc: 3   Instalacja gazowa: Nie
Typ nadwozia: Furgon   Hak: Nie
VIN: VF3YC3MFC12J80947

Według informacji uzyskanych od zleceniodawcy, silnik pojazdu jest uszkodzony. Stwierdzono zdemontowaną osłonę paska rozrządu, zdemontowane niektóre elementy układu dolotowego oraz paliwowego, wyładowany akumulator. Próby uruchomienia silnika nie podjęto. W celu weryfikacji zakresu uszkodzeń oraz kompletności układów konieczna jest kontrola w warunkach serwisowych.

Układ kierowniczy – brak możliwości sprawdzenia działania, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy –
brak możliwości sprawdzenia działania układu.

Barwa nadwozia – granatowa. Zderzak przedni – miejscowe zarysowania. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – zagięcie poszycia ok. 30mm. w części przedniej, miejscowe zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – punktowe zagięcie poszycia, miejscowe zarysowania, wnęka drzwi - liczne ubytki lakieru w części dolnej. Drzwi prawe tylne przesuwne – miejscowe zarysowania i odpryski lakieru. Poszycie tylne boku prawego – rozległe zagięcie w części tylnej dolnej, miejscowe zarysowania, głębokie zarysowania listwy ochronnej. Zderzak tylny – miejscowe głębokie zarysowania, pęknięcie po stronie lewej. Drzwi tyłu nadwozia lewe – rozerwanie poszycia oraz rozległe zagięcie w części górnej, zagięcie poszycia ok. 70mm. po stronie lewej, miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia prawe - zagięcie poszycia ok. 70mm. po stronie prawej, miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – miejscowe zarysowania i punktowe zagięcia, brak przedniej części listwy ochronnej. Drzwi lewe – miejscowe zarysowania i odpryski lakieru, wnęka drzwi - liczne ubytki lakieru w części dolnej. Próg lewy - zagięcie ok. 150mm. w części środkowej. Błotnik lewy – głębokie zarysowania na powierzchni średnicy ok. 30mm. Dach – drobne zarysowania. Lusterka boczne – drobne zarysowania.

Drzwi tyłu nadwozia – do 147µm. Pozostałe elementy 72 – 109µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Brak możliwości sprawdzenia działania. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie oraz weryfikację kompletności układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – koła wyposażone w kołpaki. Koło zapasowe - obręcz stalowa.
Rozstaw osi: ok. 4030mm.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli, wykładziny podłogi i podsufitki – zabrudzone. Układ klimatyzacji - brak możliwości sprawdzenia działania. Brak możliwości pełnej weryfikacji oraz sprawdzenia działania wyposażenia.
Przestrzeń ładunkowa - liczne zarysowania, miejscowe zagięcia. Wymiary - długość ok. 3600mm, szerokość ok. 1860mm, wysokość ok. 1900mm.

ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Prawy przód - prod: Bridgestone Duravis rozm: 215/70R15C zuż: 30%
Lewy przód - prod: Bridgestone Duravis rozm: 215/70R15C zuż: 30%
Prawy tył - prod: Bridgestone Duravis rozm: 215/70R15C zuż: 65%
Lewy tył - prod: Bridgestone Duravis rozm: 215/70R15C zuż: 65%

1. Termin badania technicznego – 04.12.2023.
2. Książka serwisowa z wpisem przy przebiegu 51869km, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.