PEUGEOT 308 SW 1.5 BLUEHDI ACTIVE S&S 2019r. DW2GF17 Magnice
338463
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | PEUGEOT 308 SW 1.5 BLUEHDI ACTIVE S&S ACTIVE S&S | VIN: | VF3LCYHYPKS383426 | |
Rok produkcji: | 2019 | Nr rejestracyjny: | DW2GF17 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2019-10-17 | |
Przebieg odczytany: | 100508km | Liczba kluczy: | 2 | |
Kolor: | SZARY | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
Silnik: | 1499ccm (Moc 102KM/75KW) | Masa całkowita: | 1840 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1205 | |
Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | 1840kg | |
Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | Data następnego badania technicznego: | 2024-10-14 | |
Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Nie |
Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – punktowe zagięcie poszycia z odpryskiem lakieru w części przedniej, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – odprysk powłoki lakierowej, drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – miejscowe zarysowania w części środkowej. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Słupek B lewy - miejscowe ubytki powłoki lakierowej w części tylnej. Drzwi lewe przednie – punktowe zagięcie poszycia, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – zagięcie poszycia ok. 40mm. w części tylnej, drobne zarysowania. Lusterka boczne – miejscowe zarysowania.
Poszycie tylne boku lewego – do 218µm. Drzwi tylne lewe – do 193µm. Pozostałe elementy 104 – 129µm.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - miejscowe zarysowania. Koło zapasowe dojazdowe - obręcz stalowa.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe drobne zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Roleta bagażnikowa, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Prawy przód - prod: Michelin Primacy 4 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Lewy przód - prod: Michelin Primacy 4 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Prawy tył - prod: Michelin Primacy 4 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Michelin Primacy 4 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Zapas - prod: Uniroyal rozm: T125/85R16 zuż: 10%
1. Termin badania technicznego – 14.10.2024.
2. Książka serwisowa z ostatnim wpisem przy przebiegu 99460km, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.