Oprawy oświetleniowe wg specyfikacji
338556
Producent: | - | Numer fabryczny: | - | |
Rok produkcji: | - |
Brak dokumentacji i oznaczeń.
Oprawy oświetleniowe wg specyfikacji i faktury wystawionej przez firmę vip. Technika Świetlna zakupione w 2020 roku, stanowiły najprawdopodobniej wyposażenie sklepu lub biura, być może -wykonane na zamówienie, zostały zdemontowane z obiektu i przewiezione w elementach do magazynu EFL. Brak dokumentacji, oznaczeń, rysunków, uniemożliwia sprawdzenie kompletności i sposobu montażu, dokonano oględzin organoleptycznych. Poniższy wykaz sporządzono na podstawie protokołu odbioru i przyjęcia do magazynu potwierdzającego orientacyjne zestawienie :
1] Oprawa Morph LED 7,5W kolor biały - 1 szt.
2] Kinkiet złoty A60 53W (175x150x188mm) - 6 szt.
3] Oprawa Diro S1 B-MAAT złoto-czarna - 5 szt.
4] Oprawa wisząca 18 cm w kolorze blue, na źródło 11W - 1 szt.
5] Oprawa wisząca 18 cm w kolorze turkus, na źródło 11W - 1 szt.
6] Oprawa wisząca 18 cm na źródło 11W - 1 szt.
7] Oprawa wisząca 18 cm w kolorze złotym, na źródło 11W - 1 szt.
Oprawy oświetleniowe wg specyfikacji, stanowiły najprawdopodobniej wyposażenie sklepu lub biura, mogło być wykonane na zamówienie, w różnych kolorach i formie – podwieszane. Oprawy oświetleniowe wg specyfikacji zostały zdemontowane z obiektu i złożone w magazynie EFL. Brak dokumentacji, brak oznaczeń, dokładnej specyfikacji zakupu, uniemożliwi potwierdzenie kompletności. Widoczne ślady użytkowania, liczne uszkodzenia mechaniczne – zarysowania, pęknięcia, bez kabli elektrycznych, wymagają montażu, napraw, uzupełnień. Zakupione w 2020 r. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem, należy obejrzeć.