Opel Insignia 1.6 CDTI Kombi 2019r. DW2FV56 Magnice
339038
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Opel Insignia 1.6 CDTI Kombi Innovation | VIN: | W0VZT8EFXL1002630 | |
Rok produkcji: | 2019 | Nr rejestracyjny: | DW2FV56 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2019-09-18 | |
Przebieg odczytany: | 59219km | Liczba kluczy: | 2 | |
Kolor: | Czarny | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
Silnik: | 1598ccm (Moc 136KM/100KW) | Masa całkowita: | 2165 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1541 | |
Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
Rodzaj pojazdu: | Osobowy | Data następnego badania technicznego: | 2024-09-18 | |
Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Nie |
Barwa nadwozia – czarna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – zarysowania łukowe, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zarysowania we wnęce drzwi, drobne zarysowania. Zderzak tylny – zarysowania na powierzchni ok 30x30mm, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – zagięcie punktowe z ubytkiem lakieru, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej drzwi prawych tylnych: do 311um, poszycia tylnego boku prawego: do 390um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 115um.
Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki, miejscowo zarysowane. Obręcz koła zapasowego - stalowa.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Tapicerka łączona eco skóra - materiał.
Alarm kolizji.
Elektryczna regulacja wysokości fotela kierowcy.
ABS, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Lewy przód - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 225/55R17 zuż: 30%
Prawy przód - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 225/55R17 zuż: 30%
Lewy tył - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 225/55R17 zuż: 30%
Prawy tył - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 225/55R17 zuż: 30%
Zapas - prod: Continental rozm: 125/80/16 zuż: 10%
1. Termin badania technicznego: 18.09.2024.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 14634km, 26303km.