Opel Astra V 1.6 CDTI Kombi Enjoy 2019r. DW6FV48 Magnice
339030
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Opel Astra V 1.6 CDTI Kombi Enjoy Enjoy | VIN: | W0VBD8EG0K8063207 | |
Rok produkcji: | 2019 | Nr rejestracyjny: | DW6FV48 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2019-09-19 | |
Przebieg odczytany: | 147569km | Liczba kluczy: | 2 | |
Kolor: | Szary | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Nie | |
Silnik: | 1598ccm (Moc 136KM/100KW) | Masa całkowita: | 1980 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1350 | |
Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
Rodzaj pojazdu: | Osobowy | Data następnego badania technicznego: | 2024-09-19 | |
Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Nie |
Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Próg prawy - cztery zagięcia punktowe. Zderzak tylny – liczne głębokie zarysowania, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – zagięcie z zarysowaniami na odcinku ok 55mm, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – zarysowanie na odcinku ok 40mm, zagięcie punktowe, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – ubytki lakieru na tylnej krawędzi, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – odprysk lakieru z ogniskiem korozji, drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 526um, drzwi prawych przednich: do 234um, drzwi prawych tylnych: do 193um, poszycia tylnego boku prawego: do 275um, słupka prawego A: do 171um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 115um.
Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Kołpaki kół - 4 sztuki.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Tapicerka drzwi lewych tylnych - głębokie zarysowania. Tapicerka słupka lewego B - głębokie zarysowania.
ABS, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Lewy przód - prod: Firestone Roadhawk rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Prawy przód - prod: Firestone Roadhawk rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Continental Eco Contact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Prawy tył - prod: Continental Eco Contact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Zapas - prod: Continental rozm: 115/70/16 zuż: 10%
1. Termin badania technicznego: 19.09.2024.
2. Książka serwisowa - brak.