Opel Astra V 1.5 CDTI Edition uszkodzony 2020r. DW5LR23 Magnice
339295
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Opel Astra V 1.5 CDTI Edition S&S Edition | VIN: | W0VBD8EVXM8005008 | |
Rok produkcji: | 2020 | Nr rejestracyjny: | DW5LR23 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2021-01-25 | |
Przebieg odczytany: | 143379km | Liczba kluczy: | 2 | |
Kolor: | Szary | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
Silnik: | 1496ccm (Moc 122KM/90KW) | Masa całkowita: | 1945 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1335 | |
Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
Rodzaj pojazdu: | OSOBOWY | Data następnego badania technicznego: | 2024-01-25 | |
Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Nie |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Stwierdzono nierównomierną i głośną pracę silnika. Stwierdzono stuki podczas pracy silnika. Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Silnik wymaga naprawy w warunkach serwisowych.
Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – ubytki lakieru o średnicy ok 30mm, 30mm, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – zagięcie punktowe, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie punktowe z zarysowaniem na odcinku ok 20mm, drobne zarysowania. Błotnik lewy – zagięcie na odcinku ok 40mm, drobne zarysowania. Słupek prawy przedni - odprysk lakieru. Dach – odprysk lakieru o średnicy ok 4mm, drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej drzwi prawych przednich: do 186um, drzwi prawych tylnych: do 162um, poszycia tylnego boku prawego: do 552um, progu prawego: do 188um, drzwi lewych tylnych: do 177um, drzwi lewych przednich: do 176um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 120um.
Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów sprawdzono w ograniczonym zakresie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki. Obręcz koła prawego przedniego - głębokie zarysowania.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Tapicerka drzwi lewych tylnych - zarysowania. Tapicerka drzwi tyłu nadwozia - zarysowania. Tapicerka drzwi prawych przednich - zarysowania.
Elektryczna regulacja wysokości fotela kierowcy.
ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony
Lewy przód - prod: Kumho Eco wing rozm: 205/55R16 zuż: 30%
Prawy przód - prod: Kumho Eco wing rozm: 205/55R16 zuż: 30%
Lewy tył - prod: Continental Eco contact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Continental Eco contact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 65%
1. Termin badania technicznego: 25.01.2024.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 29258km, 59865km, 89202km, 120502km.