Opel Astra V 1.5 CDTI Edition S&S 2021r. DW6PJ80 Magnice

411834

3 dni 20.01.2026 godzina 11:23:00

Aktualna cena (bez VAT): 37 300,00 zł

DW6PJ80 Opel Astra V 1.5 CDTI Edition S&S
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Opel Astra V 1.5 CDTI Edition S&S Edition S&S   VIN: W0VBD6EV4MG024843
Rok produkcji: 2021   Nr rejestracyjny: DW6PJ80
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2021-09-28
Przebieg odczytany: 54124km   Liczba kluczy: 2
Kolor: SREBRNY   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1496ccm (Moc 122KM/90KW)   Masa całkowita: 1880
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1313
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 1880kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2026-09-24

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie, rozdarte wygłuszenie pokrywy komory silnika. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Aktywny alert wymiany oleju.

Barwa nadwozia – srebrna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – zarysowania na odcinkach ok. 40mm, 50mm, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie poszycia na odcinku ok. 40mm z pęknięciem powłoki lakierowej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie przedniej krawędzi na odcinku ok. 20mm, drobne zarysowania. Zderzak tylny – ubytki lakieru na odcinku ok. 90mm po stronie prawej, liczne ubytki lakieru oraz miejscowe zagięcia po stronie lewej, punktowe zagięcie w części górnej, miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – punktowe zagięcie, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – miejscowe ubytki lakieru na krawędzi poszycia, drobne zarysowania i odpryski lakieru. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania.

Pokrywa komory silnika – do 186µm. Drzwi prawe przednie – do 175µm. Pozostałe elementy do 118µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - drobne zarysowania. Koło zapasowe dojazdowe - obręcz stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Continental EcoContact6 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Prawy przód - prod: Continental EcoContact6 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Continental EcoContact6 rozm: 205/55R16 zuż: 30%
Prawy tył - prod: Continental EcoContact6 rozm: 205/55R16 zuż: 30%
Zapas - prod: Continental sContact rozm: T115/70R16 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego – 24.09.2026.
2. Książka serwisowa z wpisem przy przebiegu 30162km, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.