Opel Astra V 1.5 CDTI Edition S&S 2021r. DW6PJ80 Magnice
411834
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Opel Astra V 1.5 CDTI Edition S&S Edition S&S | VIN: | W0VBD6EV4MG024843 | |
| Rok produkcji: | 2021 | Nr rejestracyjny: | DW6PJ80 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2021-09-28 | |
| Przebieg odczytany: | 54124km | Liczba kluczy: | 2 | |
| Kolor: | SREBRNY | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
| Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
| Silnik: | 1496ccm (Moc 122KM/90KW) | Masa całkowita: | 1880 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1313 | |
| Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | 1880kg | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | Data następnego badania technicznego: | 2026-09-24 | |
| Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
| Typ nadwozia: | Hatchback | Hak: | Nie |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie, rozdarte wygłuszenie pokrywy komory silnika. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Aktywny alert wymiany oleju.
Barwa nadwozia – srebrna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – zarysowania na odcinkach ok. 40mm, 50mm, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie poszycia na odcinku ok. 40mm z pęknięciem powłoki lakierowej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie przedniej krawędzi na odcinku ok. 20mm, drobne zarysowania. Zderzak tylny – ubytki lakieru na odcinku ok. 90mm po stronie prawej, liczne ubytki lakieru oraz miejscowe zagięcia po stronie lewej, punktowe zagięcie w części górnej, miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – punktowe zagięcie, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – miejscowe ubytki lakieru na krawędzi poszycia, drobne zarysowania i odpryski lakieru. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania.
Pokrywa komory silnika – do 186µm. Drzwi prawe przednie – do 175µm. Pozostałe elementy do 118µm.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - drobne zarysowania. Koło zapasowe dojazdowe - obręcz stalowa.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Lewy przód - prod: Continental EcoContact6 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Prawy przód - prod: Continental EcoContact6 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Continental EcoContact6 rozm: 205/55R16 zuż: 30%
Prawy tył - prod: Continental EcoContact6 rozm: 205/55R16 zuż: 30%
Zapas - prod: Continental sContact rozm: T115/70R16 zuż: 10%
1. Termin badania technicznego – 24.09.2026.
2. Książka serwisowa z wpisem przy przebiegu 30162km, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.