Opel Astra V 1.5 CDTI Edition S&S 2020r. DW2LM24 Magnice
338665
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Opel Astra V 1.5 CDTI Edition S&S Edition | VIN: | W0VBD8EV4M8005067 | |
Rok produkcji: | 2020 | Nr rejestracyjny: | DW2LM24 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2021-01-08 | |
Przebieg odczytany: | 108167km | Liczba kluczy: | 2 | |
Kolor: | Szary | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
Silnik: | 1496ccm (Moc 122KM/90KW) | Masa całkowita: | 1945 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1335 | |
Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
Rodzaj pojazdu: | Osobowy | Data następnego badania technicznego: | 2024-01-08 | |
Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Nie |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – brak cieczy w zbiorniku. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – odprysk lakieru o średnicy ok 4mm, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – zagięcie o średnicy ok 15mm, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie o średnicy ok 10mm z ubytkiem lakieru, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – odpryski lakieru z ogniskami korozji, drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 118um.
Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Tapicerka drzwi tyłu nadwozia - zarysowania.
Elektryczna regulacja wysokości fotela kierowcy.
ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Lewy przód - prod: Continental Eco Contact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Continental Eco Contact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Continental Eco Contact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Continental Eco Contact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 65%
1. Termin badania technicznego: 08.01.2024.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 30033km, 60601km, 90400km.