Maszyna poligraficzna VERSANT 3100 PRESS 2019r.

364477

5 dni 26.11.2024 godzina 12:05:00

Aktualna cena (bez VAT): 43 200,00 zł

Maszyna poligraficzna VERSANT 3100 PRESS
Producent: XEROX   Numer fabryczny: 3131477596
Rok produkcji: 2019

Nazwa: MASZYNA POLIGRAFICZNA
Model: VERSANT 3100 PRESS
Rok produkcji: 2019
Wytwórca: XEROX
Kraj wytworzenia: Chiny/USA
Nr identyfikacyjny: 3131477596

• Zasilanie 220 - 380 V/50-60Hz
• Wymiary 72x 72 x 111 / 75 x 110 x 72 / 75 x 76 x 100 cm
• Typ laser/ kolor
• Max szybkość druku 100/mion
• Max rozdzielczość 2400 x 2400 dpi

• Kontroler druku – komputer z wyświetlaczem
• Elementy okablowania zasilającego , sygnałowego

Przedmiot szacowania: profesjonalne, zautomatyzowane urządzenie poligraficzne przeznaczone do masowych wydruków.

• elementy urządzenia niepodłączone funkcjonalnie
• brak możliwości szczegółowej weryfikacji
• zdemontowano dyski twarde
Uszkodzenia
• nieznaczne zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania, otarcia
• po przyłączeniu zasilania kontroler uruchamia się
• brak możliwości zweryfikowania działania urządzeń drukujących
Historia napraw i konserwacji
• wymaga instalacji dysków twardych, oprogramowania

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• gwarancja