Maszyna do czyszczenia filtrów DPF model DPF-1850

338819

Aktualna cena (bez VAT): 27 600,00 zł

Producent: ESKON – Turcja/ Diesel Technik   Numer fabryczny: -

Brak deklaracji zgodności i dokumentacji Brak tabliczki z identyfikacją przedmiotu. Dane spisane z opisów na maszynie oraz faktury zakupu wystawionej w 2019 roku.
3.1.1. Charakterystyka techniczna
- Producent/ dostawca - ESKON – Turcja/ Diesel Technik.
- Typ - DPF 1850
- Rok produkcji - brak
Orientacyjne wymiary zewnętrzne: 2400 x 1050 x 2000 mm

Maszyna do czyszczenia filtrów DPF model DPF-1850 -malowana na zielono, brak tabliczki z identyfikacją. Myjka jest używana przez serwisy, zajmujące się czyszczeniem zatkanych filtrów DPF w pojazdach z silnikiem Diesla. Myjka zapewnia czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF i katalizatory pojazdów ciężkich i samochodów osobowych w wysokich temperaturach. Maszyna do czyszczenia filtrów DPF-1850 zapewnia łatwą obsługę, dzięki sterowaniu z ekranu dotykowego. Maszyna po oczyszczeniu / myciu, wykonuje suszenie filtra. W pojazdach z silnikiem Diesla obowiązkowe jest stosowanie filtra cząstek stałych DPF. Po pewnym okresie użytkowania filtr DPF zatyka się, co sygnalizuje komputer, a pojazd źle pracuje. Maszyna czyszcząca DPF-1850 została wyprodukowana przez firmę Eskon Makina w Konya do naprawy filtrów w większych pojazdów. Zbiornik na preparat myjący z możliwością ręcznego napełniania. Pompa do mycia wysokociśnieniowego, system suszenia ciepłym powietrzem, max. 200° - Temperatura wody: max. 80°. Maszyna może wydrukować raport z testu na specjalnej drukarce termicznej. Filtr wstępny filtruje większe zanieczyszczenia. Kasetowy filtr odfiltrowuje mniejsze i pozwala na użytkowanie maszyny wielokrotnie tą samą wodą. Temperaturę używanej wody można kontrolować. Wszystkie ustawienia widoczne są na ekranie dotykowym (czas i temperatura mycia, czas i stopień suszenia itp.) . Maszyna do czyszczenia filtrów DPF model DPF-1850 zdemontowana i złożona w magazynie, brak oznaczeń. W tym stanie brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności w działaniu – czyszczeniu filtrów DPF. Brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie kompletności. Zakupiono w 2019 roku. Widoczne ślady intensywnego użytkowania, liczne uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia, możliwa dekompletacja. Maszyna wymaga przeglądu, napraw, ew. uzupełnień. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem należy obejrzeć.