MERCEDES-BENZ V-KLASSE V250D 4MATIC 2023r.
412377
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | MERCEDES-BENZ V-KLASSE V250D 4MATIC | Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | |
| Rok produkcji: | 2023 | Liczba miejsc: | 7 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Typ nadwozia: | Kombi | |
| Przebieg odczytany: | 45105km | VIN: | W1VVMLTZ6P4269606 | |
| Kolor: | CZARNY | Nr rejestracyjny: | SK8E050 | |
| Kolor metallic: | Tak | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2023-06-13 | |
| Silnik: | 1950ccm (Moc 190KM) | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
| Skrzynia biegów: | Automatyczna | Data następnego badania technicznego: | 2026-06-13 | |
| Liczba drzwi: | 5 | Przebieg szacowany: | - |
Działanie układu kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, stwierdzono powiększone zużycie elementów ciernych układu. Tarcze i klocki hamulcowe obu osi kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Rozstaw osi ok. 3450mm. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych i serwisowych.
Barwa nadwozia – czarna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, zarysowanie z ubytkiem tworzywa i powłoki lakierowej, odkształcenie w części lewej, kratka lewa zarysowana i odkształcona, kratka środkowa zarysowana i odkształcona; dokładka dolna zderzaka - zarysowania z ubytkiem tworzywa w części dolnej, zagięcia i odkształcenia w części lewej. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, drobne ubytki powłoki lakierowej i miejscowe drobne deformacje struktury powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania, miejscowe zarysowanie powłoki lakierowej. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne odpryski i zarysowania, drobne miejscowe zagięcia. Próg prawy / nakładka - drobne odpryski i zarysowania, miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa w części dolnej. Zderzak tylny – zarysowanie z ubytkiem powłoki lakierowej w części prawej, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej na poszyciu zewnętrznym. Lampy tylne - drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Próg lewy / nakładka - drobne odpryski i zarysowania, miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa w części dolnej. Poszycie tylne boku lewego – drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi lewe tylne – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej; wnęka drzwi - miejscowe zarysowania i ubytki powłoki lakierowej. Lustro boczne lewe - drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania. Dach – drobne miejscowe zagięcia, drobne ubytki powłoki lakierowej, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 135um.
Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z drobnymi zarysowaniami z ubytkiem materiału. Zestaw naprawczy przebitej opony - brak.
Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, foteli tylnych, trzeciego rzędu siedzeń, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Stolik wnętrza przedziału pasażerskiego - pęknięcia, zarysowania i odkształcenia. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Reflektory Led Intelligent Light System.
Elektrycznie podnoszone szyby przednie.
Elektrycznie uchylane szyby tylne.
Tryby jazdy.
Nagłośnienie Burmester.
Tylna szyba otwierana.
Tempomat Aktywny.
Attention Assist.
Asystent hamowania.
System kamer 360°
Obręcze kół AMG.
Drzwi boczne sterowane elektrycznie.
Elektrycznie regulowany fotel kierowcy i pasażera z pamięcią ustawień z funkcją podgrzewania i wentylacji.
System nawiewów 2 i 3 rzędu siedzeń.
Elementy pakietu AMG.
ABS, Alarm, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Fotele wentylowane, Hak, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kamery boczne, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tapicerka skórzana lub skórzanopodobna, Tempomat, Trzecie światło stop, Układ wspomagania zjazdu ze wzniesienia, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Lewy Przód - prod: Continental PremiumContact rozm: 245/45R19 zuż: 55%
Prawy przód - prod: Continental PremiumContact rozm: 245/45R19 zuż: 55%
Lewy tył - prod: Continental PremiumContact rozm: 245/45R19 zuż: 55%
Prawy tył - prod: Continental PremiumContact rozm: 245/45R19 zuż: 55%
1. Według danych ze strony Historia pojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 2026-06-13
4. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego pojazdu stwierdzono brak wpisu: Hak.