MERCEDES - BENZ CLA 250E 1.3 Hybrid 2021r.

338317

2

Aktualna cena (bez VAT): 47 400,00 zł

MERCEDES-BENZ CLA 250E
Marka, Model, Wersja wyposażenia: MERCEDES - BENZ CLA 250E 1.3 Hybrid   Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY
Rok produkcji: 2021   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Hybryda   Typ nadwozia: Sedan
Przebieg odczytany: 59390km   VIN: W1K1183861N209001
Kolor: CZARNY   Nr rejestracyjny: WZ476GU
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2023-09-29
Silnik: 1332ccm (Moc 160KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2021-03-10
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2025-06-30

Stwierdzono brak zespołu chłodnic, brak zespołu wentylatorów, widoczne uszkodzenia przewodów układu chłodzenia, zdekompletowany układu dolotowy, zdekompletowany układ elektryczny. Próby uruchomienia silnika nie podjęto. Część uszkodzonych elementów znajduje się we wnętrzu pojazdu. Zestawu baterii nie weryfikowano. W celu weryfikacji całego zakresu uszkodzeń oraz kompletności układów konieczna jest kontrola w warunkach serwisowych.

Zawieszenie przednie i tylne – układy wymagają sprawdzenia pod kątem uszkodzeń w warunkach serwisowych. Układ kierowniczy – brak możliwości sprawdzenia działania,
zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – brak możliwości sprawdzenia działania układu, stwierdzono intensywnie skorodowane tarcze hamulcowe.

Barwa nadwozia – czarna z efektem metalicznym. Nadwozie pojazdu zabrudzone. Uszkodzona belka przednia, wzmocnienie dolne, brak pasa przedniego, brak zderzaka, część uszkodzonych elementów znajduje się we wnętrzu pojazdu. Przednie części podłużnic zagięte, wzmocnienie boczne prawe zagięte w części przedniej, reflektory – uszkodzone mocowania, zarysowane klosze - reflektory znajdują się we wnętrzu pojazdu. Pełna weryfikacja uszkodzeń możliwa w warunkach serwisowych. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej, brak listew bocznych. Pokrywa komory silnika – pogięta. Błotnik prawy – zagięta część przednia. Drzwi prawe przednie – rozległe zagięcie krawędzi poszycia w części tylnej z głębokimi zarysowaniami, głębokie zarysowania w części środkowej, brak możliwości domknięcia drzwi. Drzwi prawe tylne – miejscowe zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – rozległe zagięcie na łuku błotnika, miejscowe zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe głębokie zarysowania. Pokrywa bagażnika – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – 2 punktowe zagięcia poszycia, drobne zarysowania. Błotnik lewy – zagięta część przednia, rozerwanie poszycia w części tylnej. Dach – drobne zarysowania. Lusterka boczne – miejscowe zarysowania.

Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 137µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Stwierdzono uszkodzenia elementów z tworzywa sztucznego skrzyni biegów w części dolnej, ślady wycieku oleju. Brak możliwości sprawdzenia działania układu. Napęd na oś przednią. W celu sprawdzenia zakresu uszkodzeń układów przeniesienia napędu konieczna jest kontrola w warunkach serwisowych. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - lewy przód - stwierdzono uszkodzoną oponę oraz zagięcia obręczy. Pozostałe obręcze zamontowano niefabryczne. Brak zestawu naprawczego do opon.

We wnętrzu pojazdu znajduje się część uszkodzonych elementów, wnętrze zabrudzone, stwierdzono miejscowe głębokie zarysowania oraz odkształcenia poszyć. Układ klimatyzacji - brak skraplacza, stwierdzono uszkodzony przewód układu. Brak możliwości pełnej weryfikacji wyposażenia oraz sprawdzenia działania. Aktywne komunikaty: "Usterka SRS", "Sygnalizacja akustyczna nieaktywna", "Usterka aktywnej pokrywy komory silnika", "Usterka świateł mijania", "Usterka akumulatora dodatkowego".

Rozpoznawanie znaków drogowych.
Attention assist.
Asystent parkowania.

ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Podsufitka w kolorze czarnym, Szyby tylne boczne i tylne dodatkowo przyciemniane, Tapicerka materiałowo skórzana, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Prawy przód - prod: Michelin Primacy 4 rozm: 205/55R17 zuż: 65%
Lewy przód - prod: Bridgestone Turanza T005 rozm: 225/45R18 zuż: 100%
Prawy tył - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 205/55R17 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 205/55R17 zuż: 65%

UWAGA!!! Pojazd sprzedawany bez dowodu rejestracyjnego. Nowy nabywca otrzyma oświadczenie informujące o zagubieniu dowodu.

1. Brak możliwości sprawdzenia działania poszczególnych układów, pełnej weryfikacji wyposażenia oraz wykonania jazdy próbnej.
3. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej do weryfikacji w bazie producenta. Instrukcja obsługi – w języku obcym.
4. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 30.06.2025.
5. Brak dowodu rejestracyjnego.