MAN TGE 3.180 2.0 177KM SKRZYNIA 2017r.

410777

6 dni 09.01.2026 godzina 08:30:00

Aktualna cena (bez VAT): 32 500,00 zł

MAN TGE
Marka, Model, Wersja wyposażenia: MAN TGE 3.180 2.0 177KM SKRZYNIA   Typ nadwozia: Skrzyniowy
Rok produkcji: 2017   VIN: WMA10VUZ8J9003593
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: OP1591S
Przebieg odczytany: 223009km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2022-08-24
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2017-12-08
Silnik: 1968ccm (Moc 177KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2232
Liczba drzwi: 4   Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2024-12-08
Liczba miejsc: 6

Wyładowany akumulator - próbę uruchomienia podjęto przy pomocy akumulatora zastępczego. Silnik uszkodzony - zablokowany wał korbowy, przy próbie uruchomienia nie stwierdzono obrotów wału - dalsza diagnostyka możliwa w warunkach serwisowych. Aktywny komunikat "Czujnik oleju - udaj się do serwisu", "Front assist - niedostępny". Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – poniżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie.

Brak możliwości sprawdzenia działania układów podwozia. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – biała. Drzwi pojazdu oraz tylna burta oklejone foliami reklamowymi. Zderzak przedni – głębokie zarysowania w części dolnej oraz na boku prawym, drobne zarysowania. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – odpryski lakieru z korozją, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – punktowe zagięcie poszycia, miejscowe odpryski lakieru, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – dwa punktowe zagięcia poszycia, drobne zarysowania. Kabina - miejscowe odpryski lakieru oraz głębokie zarysowania, punktowe zagięcie z ubytkiem lakieru i ogniskiem korozji w części dolnej po stronie prawej, miejscowe zagięcia ściany tylnej. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – punktowe zagięcie poszycia, miejscowe odpryski lakieru, drobne zarysowania. Pokrywa wlewu paliwa - zagięta, głębokie zarysowania. Drzwi lewe przednie – zagięcie poszycia na powierzchni ok. 100x150mm z ubytkami lakieru, liczne ubytki lakieru z korozją na krawędzi poszycia, odprysk lakieru, drobne zarysowania. Próg lewy - miejscowe odpryski lakieru z korozją. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Lusterko boczne lewe - głębokie zarysowania obudowy.

Skrzynia ładunkowa - długość ok. 3500mm, szerokość ok. 2030mm, stwierdzono burty boczne oraz burtę tylną o wysokości ok. 400mm - miejscowe głębokie zarysowania, liczne zarysowania części górnej burty tylnej, miejscowe zagięcia.

Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 146µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Brak możliwości sprawdzenia działania. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – koła wyposażone w kołpaki. Koło zapasowe - obręcz stalowa.
Rozstaw osi: ok. 4500mm.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe głębokie zarysowania z ubytkami tworzywa, miejscowe przetarcia koła kierownicy. Poszycia tapicerskie foteli, wykładzin podłogi i podsufitki – zabrudzone, rozdarte siedzisko fotela kierowcy. Układ klimatyzacji - brak możliwości sprawdzenia działania. Brak możliwości pełnej weryfikacji wyposażenia.

Elektrycznie regulowane szyby przednie.
MAN SmartLink.

ABS, ASR, Dotykowy ekran, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Hak, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Szyby tylne boczne i tylne dodatkowo przyciemniane, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Falken EuroWinter Van01 rozm: 215/65R16C zuż: 65%
Prawy przód - prod: Falken EuroWinter Van01 rozm: 215/65R16C zuż: 65%
Lewy tył - prod: Falken EuroWinter Van01 rozm: 215/65R16C zuż: 65%
Prawy tył - prod: Falken EuroWinter Van01 rozm: 215/65R16C zuż: 65%
Zapas - prod: Continental VanContact 4Season rozm: 215/65R16C zuż: 10%

2. Książka serwisowa z ostatnim wpisem przy przebiegu 189715km. Instrukcja obsługi oraz książka serwisowa w języku obcym.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 08.12.2024.