Laptop Dell Vostro 15 3510

339027

Aktualna cena (bez VAT): 1 100,00 zł

Laptop Dell Vostro 15 3510
Procesor: -   Dysk twardy: -
Pamięć: -   Numer fabryczny: 8YKLZT3

Nazwa: Komputer przenośny
Model: Vostro 15 3510
Rok produkcji: 2022
Wytwórca: Dell
Nr identyfikacyjny: 8YKLZT3
Liczba przepracowanych jednostek: ilość włączeń dysku: 355; czas 134 dni

• Zasilanie 200-240 V/50-60Hz
• Wymiary 2 x 20 x 36 cm
• Masa 1,6 kg
• Procesor IC i5 2,4 GHz
• Pamięć RAM 16GB
• Przekątna ekranu 15,6 "
• Dysk brak
• Grafika Intel Iris Xe Graphics

• Zasilacz

Przedmiot szacowania: komputer przeznaczony przede wszystkim do użytku osobistego w domu i biurze. Służy głównie do uruchamiania oprogramowania biurowego, dostępu do zasobów Internetu, prezentacji treści multimedialnych oraz komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi.

• zdemontowano dyski twarde
Uszkodzenia
• nie stwierdzono istotnych widocznych zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• śladowe zabrudzenia eksploatacyjne
• nie zwraca informacji o błędach
Historia napraw i konserwacji
• wg. www.dell.com Support Services do 13/01/2026
• wymaga instalacji dysku twardego, systemu operacyjnego

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji