Laminator DRYTAC SmartCoater 1.6 2017r.
338518
Producent: | DRYTAC | Numer fabryczny: | 152262 | |
Rok produkcji: | 2017 |
Nazwa: Laminator
Model: SmartCoater 1.6
Rok produkcji: 2017
Wytwórca: DRYTAC
Oznaczenie CE nie odnaleziono
Nr identyfikacyjny: 152262
• Zasilanie 380-415 V/50-60Hz
• Wymiary 200 x 94 x 105 cm
• Szerokość robocza 160 cm
• Masa 320 kg
• Moc 7,5 kW
• Klucze
Przedmiot szacowania: urządzenie przeznaczone do przemysłowego nakładania powłoki płynnej ( laminat)
Uszkodzenia
• nie stwierdzono znaczących zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• zadrapania, otarcia, odkształcenia
• nie odnaleziono oznaczenia CE dla urządzenia
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji