LAND ROVER DISCOVERY 4 3.0 255KM 2015r.

339444

Aktualna cena (bez VAT): 49 300,00 zł

LAND ROVER DISCOVERY 4
Marka, Model, Wersja wyposażenia: LAND ROVER DISCOVERY 4 3.0 255KM   Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY
Rok produkcji: 2015   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: SUV
Przebieg odczytany: 174260km   VIN: SALLAAAG6GA785527
Kolor: JASNO BRĄZOWY   Nr rejestracyjny: DW1RF41
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-08-21
Silnik: 2993ccm (Moc 255KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2024-12-14

Diagnostyka serwisowa wykazała zablokowany wał korbowy. Brak możliwości uruchomienia silnika. Dalsza diagnostyka możliwa w warunkach serwisowych.

Brak możliwości sprawdzenia działania układów podwozia. Elementy cierne układu hamulcowego osi przedniej oraz tylnej wymagają wymiany.

Barwa nadwozia – jasno brązowa z efektem metalicznym. Zderzak przedni – miejscowe otarcia, zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Osłona chłodnicy - miejscowe zarysowanie i odpryski lakieru. Reflektory – miejscowe zarysowania kloszy. Szyba czołowa – miejscowe zarysowania, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – zagięcie poszycia ok. 50mm. po stronie lewej, miejscowe zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania, nakładka łuku błotnika - głębokie zarysowania na powierzchni ok. 50x400mm. Słupek A prawy oraz lewy - liczne drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – punktowe zagięcie poszycia, miejscowe odpryski lakieru, drobne zarysowania, wnęka drzwi - liczne drobne zarysowania, punktowe zagięcie. Drzwi prawe tylne – liczne drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zarysowania, nakładka łuku błotnika - miejscowe otarcia i zarysowania. Zderzak tylny – zagięcie narożnika prawego ok. 50mm. z pęknięciem powłoki lakierowej, miejscowe głębokie zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – miejscowe zarysowania, odprysk lakieru. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – miejscowe zarysowania, wnęka drzwi - głębokie zarysowanie ok. 10mm, 10mm. Drzwi lewe przednie – punktowe zagięcie poszycia, miejscowe zarysowania i odpryski lakieru. Błotnik lewy – drobne zarysowania, miejscowe zarysowania nakładki. Dach – drobne zarysowania. Lusterka boczne – zarysowane obudowy.

Pokrywa komory silnika – do 222µm. Błotnik prawy przód – do 197µm. Drzwi prawe przednie – do 214µm. Drzwi prawe tylne – do 190µm. Poszycie tylne boku prawego – do 203µm. Drzwi tyłu nadwozia – do 214µm. Poszycie tylne boku lewego – do 196µm. Drzwi tylne lewe – do 195µm. Drzwi przednie lewe – do 211µm. Błotnik lewy przód – do 177µm. Dach – do 211µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Brak możliwości sprawdzenia działania. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - miejscowe zarysowania. Koło zapasowe - obręcz ze stopów lekkich - brak możliwości odczytu marki i rozmiaru, zużycie opony - 10%.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Tapicerka drzwi prawy przód oraz prawy tył - miejscowe głębokie zarysowania oraz drobne odkształcenia. Fotel prawy przód - brak maskownicy mocowania pasa bezpieczeństwa. Przestrzeń bagażowa - miejscowe głębokie zarysowania oraz zabrudzenia. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia oraz zarysowania. Układ klimatyzacji - brak możliwości sprawdzenia działania. Brak możliwości pełnej weryfikacji wyposażenia pojazdu.

Nagłośnienie Meridian.

ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Hak, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Ogrzewanie przednich foteli, Ogrzewanie tylnych foteli, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Reflektory ksenonowe, Relingi dachowe, Roleta bagażnikowa, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Szyba czołowa ogrzewana, Światła przeciwmgielne, Tapicerka skórzana, Tempomat, Układ wspomagania zjazdu ze wzniesienia, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Prawy przód - prod: General Grabber At3 rozm: 255/55R19 zuż: 30%
Lewy przód - prod: General Grabber At3 rozm: 255/55R19 zuż: 30%
Prawy tył - prod: General Grabber At3 rozm: 255/55R19 zuż: 20%
Lewy tył - prod: General Grabber At3 rozm: 255/55R19 zuż: 20%

1. Uszkodzony silnik - brak możliwości sprawdzenia działania poszczególnych układów oraz wykonania jazdy próbnej.
2. Książka serwisowa z ostatnim wpisem przy przebiegu 31114km, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 14.12.2024.