ŁADOWARKA SAMOCHODOWA POWER EV 2021r.
338527
Producent: | POWER EV | Numer fabryczny: | 10000018 | |
Rok produkcji: | 2021 |
Nazwa: ŁADOWARKA SAMOCHODOWA
Model: RS SMART+RFID AC
Rok produkcji: 2021
Wytwórca: POWER EV
Nr identyfikacyjny: 10000018
• Zasilanie 220-400 V/50-60Hz
• Wymiary 140 x 35 x 24 cm
• Masa 45 kg
• Moc 2 x 22kW
• Prąd znamionowy 2 x 32 A
• Kabel ładujący EV-T2G3C-3AC32A z wtykiem ładowania – 2 szt.
• Klucze
Przedmiot szacowania: dwustanowiskowa stacja ładowania samochodów elektrycznych prądem zmiennym AC. Zapewnia jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów z mocą 22 kW. Wyposażona jest z złącza TYP-2
Uszkodzenia
• widoczne odcięte okablowanie zasilające stację przy stopie mocującej do płyty fundamentowej
• zadrapania, otarcia, odkształcenia
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji