Komputer stacjonarny ROG STRIX HELIOS

353899

Aktualna cena (bez VAT): 1 300,00 zł

Procesor: -   Numer fabryczny: CI/PC/202331-12
Pamięć: -   monitor: -
Dysk twardy: -   drukarka: -

Nazwa: KOMPUTER STACJONARNY
Model: ROG STRIX HELIOS
Rok produkcji: 2023
Wytwórca: b.d
Nr identyfikacyjny: CI/PC/202331-12

• Zasilanie 220-400 V/50-60Hz
• Wymiary 59 x 25 x 57 cm
• Dysk twardy brak
• Procesor brak
• RAM brak
• Obudowa ROG STRIX HELIOS
• Płyta główna Gigabyte H410M H V2
• Karta graficzna GeForce GT 240 DDR3 (AF240-1024D3L2)
• Zasilacz Elementum E2 450W

• taśmy- uchwyty obudowy

Przedmiot szacowania: komputer stacjonarny.

• dysk twardy
• pamięć RAM
• procesor
• okablowanie zasilające
• nie przedstawiono licencji oprogramowania
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• nieznaczne zadrapania, otarcia, odkształcenia
Historia napraw i konserwacji
• wymaga instalacji brakujących podzespołów, systemu operacyjnego
• urządzenie zdekompletowane

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji